Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy érzelmek nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok.

Lassan 7.éve egyedül. Volt egy 3 éves kapcsolatom és az exemmel mivel nem kicsit voltam belé szerelmes, eszméletlen volt a szeretkezés, direkt nem írok dugást.

Mivel ez a 7 év azt is magában hordozza ,hogy 7 éve nem voltam nővel.

Igen tudom ciki, de nekem érzelmek nélkül nem megy, egy "rosszlány" meg nem tudom , egyszerüen nem tudom magam rávenni. A haverok mondták mennyek már el , még ki is fizetnék de én akkor sem.

Nekem érezni kell a partnerem iránt valamit ,hogy az ágyban kössük ki.

Sajnos van egy kis hátrányom is , mivel empata vagyok. Aki ismeri az empatákat azok tudják milyen.

Sokan azt mondják ,hogy egy empata férfinek empata nőre van szüksége.

Voltam már szexológusnál de mást nem ért el csak ,hogy az egy órás beszélgetésre a 18.000 forintot kifízessem, de érdemben nem segített.

Mit tanácsoltok ?



#szeretkezés #érzelmek szex. Párkaocsolat #érzelem mentesség.
2019. dec. 7. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert lélekben nő vagy.
2019. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod? Nem támadásként kérdezem ,de én 100%-ig férfiként érzem magam.
2019. dec. 8. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert hiába telt el 7 év érzelmileg még kötődsz az exedhez (a terapod nem mondta?). Nem vagy egyedül ha nem megy rosszlányokkal (ettől még akinek ehhez van kedve csinálja, csak használjon óvszert).

Egyébként jól megkérte a terapod. az árát... 18 az nagyon húzós ár, egy kezeléstől meg ne várj amúgy se csodát.

2019. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Keress magadnak olyan nőt akibe tudnál szerelmes lenni.

Én is ilyen voltam mindíg, egész fiatal koromtól kezdve.

Sose volt olyan hogy gyere és dugjunk egyet.

Nekem is valamennyire szerelmesnek kellett lennem, legalább is kicsit szeretni kellett, e nélkül teljesen hidegen hagyott bármelyik nő.

De ilyen hosszú ideig nem voltam sose egyedül, mindíg kerestem és találtam is partnert.

SZerintem te is találnál, csak akarni kellene.

2019. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Demiszexuális lehetsz, én is az vagyok.


Aszexualitás egyik fajtája. Csak mély bizalmi kapcsolat kialakulása után érzek bármiféle szexuális vágyat.

2019. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó előttinek:

Tudom ,hogy sok idő a 7 év, nem kicsit vannak elvonási tüneteim de tartóztatott magam. Az a baj,hogy mivel szakmunkás vagyok nehezen ísmerkedem. Tudom milyen a mai társadalmi elvárás a férfiaknak a nők felé. Ritkán járok bárhová is ,hogy ismerkedni járjak. Amúgy hol vannak normális helyek ,ahol lehetne beszélgetni ,ismerkedni ?


Az utolsónak!

Így igaz ahogy írod. Mély érzelmi kapcsolat szükséges ahhoz ,hogy szexuális kapcsolatot tudják létesíteni.

Köszönöm a felvilágosítást, nem is tudtam ,hogy létezik ilyen.

2019. dec. 9. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!