Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a vélemény erről? Az gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény erről? Az gáz ha egy pasival 2. randin szexeltem a kocsijában? Nem lett végül belőle kapcsolat. És most vissza gondolva ribisnek érzem a helyzetet. Ő mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Hogy-hogy csak a másodikon? Nem tudom, mit gondolhat. Talán azt, hogy volt egy jó randija.
2019. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg azt, hogy volt egy jó kalandja veled. Ettől még egyáltalán nem leszel rossz, bár mindenkinek más az értékrendje, de én úgy gondolom, hogy aki leszólja a nőket mert kapcsolaton kívül szexelnek, az általában csak azért teszi, mert vele nem.
2019. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Mi a vélemény? Az, hogy egészségedre, de remélhetőleg védekeztél. Nem attól lesz valaki ribi, hogy az x. randin bújuk ágyba és nem is ettől függ elsősorban egy kapcsolat tartóssága. Volt egy kalandja, neked is volt egy kalandod, ha jól esett miért ne.

Egyébként nem mindegy mit gondol egy olyan pasi akivel az életben nem találkozol többet?

2019. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Ha jólérezted magad, akkor egy szép emlék.

Váljék egészségedre. A palinak tutti jó emlék marad.

2019. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha minden pasival a 2. randin már szexelsz az lehet gáz, de ha egyszer előfordult azzal nincs baj. Minden ismerkedés más, mert az egyik személy is változik. Van akivel gyorsabban kialakul a kémia.
2019. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy Te hogyan éled meg,s ha úgy érzed kicsit könnyűvérű vagy és ez zavar,akkor változz! ha jó volt a szex felesleges rágódni azon hogy könnyen adtad-e magad vagy sem. fiatal vagy(gondolom) tapasztalatnak is betudhatod
2019. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért lényeges az, hogy mások mit gondolnak a te magán jellegű szexuális életedről, ami most már nem is annyira magán?

😃

2019. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Sztem azt gondolja h könnyen kapható ribizli voltál. Ezzen nincs gond. Az ilyen lányokat is szeretjük ;)
2019. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vállon ne veregessétek , mert megdugatta magát...
2019. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!