Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha emiatt kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Normális ha emiatt kicsit furán érzem magam szex után?

Figyelt kérdés

Igazából én mindig is egy elég félénk visszahúzódó srác voltam. Emiatt is 23évesen lett először baránőm, vele szex, stb.

Viszont mikor szexelünk akkor magamhoz képest eléggé elengedem magam szex közben. Pl kutyapóznál keményen fenekelem közben, húzom a haját. Amikor szopik akkor néha elkap a hév és irányítom a mozgás ütemét, megdugom a száját, stb.


És ezért néha rámjön olyan érzés szex után hogy biztos tul durva lehettem közben holott az életbe amúgy nem ez jönne le hogy így "vadulok".

Gondolom értitek mit akarok mondani.


Ez nem gáz?


2019. dec. 13. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, egy kis vadulás belefér a szexbe szerintem, ameddig mindketten élvezitek.
2019. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha a barátnőd is élvezi, akkor ne érezd rosszul magad. Domináns, ő meg alárendelt. Akár utána is nézhettek a Bdsm-nek.
2019. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnőd nem szólt, hogy ez neki nem jó vagy nem láttad rajta hogy nem tetszene neki a dolog, akkor nem gáz. :) Ennyi simán belefér, még izgalmasabb is leszel tőle.
2019. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet hogy ő is élvezte. A szex a kommunikációról szól. Beszéljetek, hogy kinek mi jön be, beszéljetek utána, hogy mi tetszett neki. Így fényévekkel jobb lesz a dolog, idővel szépen összehangolódtok.
2019. dec. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!