Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy úgy érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy úgy érzem hogy ez a lány nem akar velem normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Rendes vagyok vele, de úgy érzem hogy csak szexelni akar. Sokszor utalt a szexre, és nem akar gyakran találkozni velem. Pedig én rendes kapcsolatot szeretnék és ezt ki is mutatom neki, még nem szexeltünk.

Én szeretem őt tehát barátnőnek szeretném.


Korábban megcsalták lehet ez az oka ennek???


2019. dec. 14. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Ha korábban megcsalták, biztosan meg is volt az oka!!


Talán nem hozzád való!!

Honnan tudjuk egyébként?

2019. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Mégis miért idétlenkedsz, ha szexet akar akkor szexelj, mert még az se lesz ha ilyen töketlen vagy.
2019. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele egyértelműen, hogy te kapcsolatot szeretnél és kérdezd meg ő mit szeretne.
2019. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Nemhogy örülnél hogy szexelni akar,ha kapcsolatban lennétek,lehet nem lenne szex.
2019. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 orton ***** válasza:
Szexelj vele, érezd jól magad. Adj a nőnek teret, ha jól érzi magát, úgy is visszajön hozzád és egybként is majd ő felhozza a dolgot. Gyerekként, mikor én kezdeményeztem a kapcsolatot vagy sose lett belőle semmi, vagy igent mondtak mert nem akartak szemtől szembe megbántani és hamar vége lett. De ha a lelked nem viseli ezt az egészet, lehet nem vagy elég érett a szexhez még. Majd idővel megoldódik ez nyugi.
2019. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!