Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem eleg a szex a parommal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem eleg a szex a parommal. Heti 1-2 x akar szexelni ez normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 eve vagyok egyutt a parommal es mostanra mar odaig sullyedek hogy ide irok ki a szexualis eletunkel kapcsolatban kerdest :D kellemetlen, tudom.

Na mar most, kapcsolatunk elejen ritkan voltam nala, heti 1-2 x mondjuk, akkor volt is szex igy nem keveseltem. De mostanra mar minden egyes nap nala alszom, es meg igy is csak heti 1 max 2szer szexelunk, pedig nalam a minimum az lenne hogy legalabb minden este szexeljunk, de ha ugy van akkor 2x is, az autoban is, vagy ilyesmi, en tok nyitott vagyok/lennek, ha o nem lenne ilyen. Osszesen 3 fiuval voltam eddig egyutt, ennyivel is szexeltem, o a harmadik. A masik ketto allandoan szexelni akart, nem kellett semmit tennem erte, nem kellet illegetnem magam vagy kezdemenyezni vagy barmi, ok siman beindultak a legkisebb ingertol is, volt hogy nekem volt mar sok, a napi 1 szex volt a minimum de az is tobb menetes volt. Szoval hozzajuk tudok csak viszonyitani, meg hallomasbol hogy altalaban az szokott lenni hogy a ferfiak allandoan szexelnenek es a noknek nincs kedvuk vagy energiajuk hozza es nem pedig forditva.


Na vele ugy nez ki a szexualis eletunk, hogy en minden este keszulok, megfurdok, mindenhol ugyelek a “reszletekre” ha ertitek, bekremezem magam hogy finom illatu legyen a borom, a hajam illatos legyen, meg arra is figyelek hogy a melltartom es a bugyim mindig osszhangban legyen szinben es stilusban, rendszeresen vasarolok csinos fehernemuket, en ilyen vagyok, megadom a modjat. Odaig sem jutunk el sokszor hogy megnezze milyen fehernemu van rajtam, en elkeszulodok, atmegyek, es nem tortenik semmi, beszelgetunk hulyeskedunk, elkezd filmet nezni, aztan elalszik. Piszkalni szoktam, hogy figyeljen ram, de olyankor ramszol hogy ne piszkaljam mar, mert nezne a filmet vagy faradt es aludna.


Akkor gondoltam mar hogy nem eleg egyertelmu a piszkalodasom, lehet nem esik le neki miert nem akarom hogy elaludjon, ezert elkezdtem ramenosebb lenni kicsit, csokolgatni simogatni stb, de ebbol se veszi a lapot, sot ugy tunik megse mozdit benne semmit, mert egy normalis ferfinel ilyenkor mar akaratlanul is beindulnak a hormonok- legalabbis nekem ez a tapasztalatom, es en magam is ilyen vagyok.


Azt megertem ha neha faradt, nagy ritkan en is voltam mar olyan faradt hogy nem bantam hogy nem szexeltunk, de ez nagyon ritka. De konyorgom heti 1-2 x igenyelni csak a szexet az siralmas.


Sokaig nem akartam vele errol beszelni, mert probalkoztam-kiserletezgettem vajon mi valik be stb, de mivel semmi ezert tegnap megmondtam neki hogy ne haragudjon meg de nekem nem eleg ez a heti 1-2 alkalom es ugy erzem nem akar velem szexelni stbstb es ha ennek van valami oka marpedig biztosan van akkor legyen szives elmondani mert nagyon zavar es bant mar ez az egesz.

Igazabol normalis valaszt nem adott ra, nem cafolta hogy neki eleg a heti 1-2 alkalom, kb csak annyit valaszolt erre erdemben hogy neki semmi baja velem. Szoval meg mindig nem lett megbeszelve... mert nem jutottunk elorebb abban hogy nekem ez keves!!


A heti 1-2 szex is ugy zajlik, hogy egybol tudom hogy szexelni akar, mert latszik rajta, elkezd csokolgatni, egybol benyul, kb 1 percig matat a bugyimban ilyen kozelezoen aztan mar tolja is le a gatyajat hogy elkezdhetek oralozni (szoval o kb semmi elojatekot nem nyujt, van hogy be se nedvesedek kelloen) aztan uljek ra es en csinaljam. Van hogy ennyi is es egy pozban vegig visszuk a kb 10perces aktust, van hogy kicsit megerolteti magat es felulre kerekedik es o is csinal valamit. De ez olyan 10perc es elmegy, en olyankor szoktam elkezdeni elvezni a dolgod szoval boven folytatnam, de leszallit magarol, megtorolkozik, elsziv egy cigit, feloltozik es ennyi.

10perc, 1 menet, sose folytattuk, es amint o elmegy a szexnek vege. En kielegitem oralisan de neki egyszer sem jutott eszebe viszonozni... ez mar nagyon zavar


24 eves, en pedig 22 mindketten fiatalok vagyunk, mi lesz itt ha egyutt maradunk a kesobbiekben? Meg azt se lehet mondani hogy ramunt volna 1 ev alatt, plusz mindig ennyi volt az aktivitasa, nem ido kozben csokkent.


Mit lehet ilyenkor tenni? Mar neztem a neten ferfi hormonokat hogyan kehetne egy kicsit tobb tesztoszeront bele juttatni hatha attol beindulna, mert ez eleg nagy problema, de ugyan akkor csak ezert megsem hagynam ot el. Kenyszeriteni se lehet valakit a szexre meg az mar nem is olyan. Bar rajta azt latom hogy kozoltem is hogy ez keves, es azt hittem legalabb akkor aznap szexelunk de meg akkor se. Szoval kesz vagyok total. Volt hogy alig vartam h szexeljunk, o bealudt, es olyann ideges lettem hogy nem birtam elaludni se.

Mi a velemenyetek? Van olyan aki tud azonosulni a parommal? Tapasztalatok, otletek, meglatasok barmi johet



2019. máj. 22. 15:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt egyszerüen ennyi az igénye,másrészt elég önzö,nem igazán foglalkozik azzal hogy neked is jó legyen...ha azt sem lehet elérni nála hogy legalább az a heti 1-2 minöségi legyen,és Te is élvezd,akkor ennek nincs jövöje.
2019. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Legyszi azt is irjatok meg hogy a kommentelo fiu vagy lany hogy jobban betudjam loni a valaszokat.


Nemtudom, en meg nem talalkoztam olyan ferfivel akinek “ennyi” lenne az igenye.

2019. máj. 22. 15:47
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

1-es válaszoló vagyok,ff:)

Vannak alacsonyabb libidóval rendelkező emberek,a nagyobb baj hogy amikor csináljátok akkor se nagyon figyel rád.

2019. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Hat igen, ez is a bajom, hogy nem eleg hogy ritka de meg az is rovid, egymenetes es nem tul tartalmas... :(
2019. máj. 22. 15:51
 5/40 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Igen fiatalok vagytok és nem kellene szerintem 1-2 heti alkalomban kimerülnie a szexuális életeteknek lehetne akár ez több is. Nem értem a párod, valami nehéz fizikai munkát végez esetleg?
2019. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig van akinek ennyi az igenye.

En azt javaslom keress egy hozzad illo ferfit,aki hasonlo vermerseklettel rendelkezik mint te.

Szerintem kizart,hogy ez hosszu tavon mukodjon kozottetek.

Csak egy eve vagytok egyutt,kesobb ez altalaban csak csokkeni szokott.

De persze neked kell tudni,de en ha nem valtoztatna szakitanek 22 evesen.


29N

2019. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

5os, annyira nem neveznem megeroltetonek a munkajat, de az teny hogy nagyon lusta ember, lehet ez is az oka tobbek kozt hogy szexelni is lusta.

6os, igen de nem ciki egy kicsit azert szakitani valakivel, olyan indokkal, hogy en tobbet akarok szexelni? :D

2019. máj. 22. 15:55
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Itt a legeslegnagyobb probléma hogy nem figyel rad nagyon önző.
2019. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Halott ügy, attól tartok.

Ha csak ennyit sikerült elérned, akkor kérdezd meg, hogy mit javasol, hogy töltsd ki a hiányt?

(60F)

2019. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
9es erre nagyon nagy veszekedes lenne a reakcioja.
2019. máj. 22. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!