Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ducibb lányok, ti szégyeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányok, ti szégyeltek lovagolni? Pasik, nektek milyen ha egy duci lány ül rajtatok?

Figyelt kérdés
Főleg olyanokra gondolok akiknek a hasa nagyobb. Én képtelen vagyok úgy elengedni magam.

2019. dec. 14. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Exem finoman szólva is túlsúlyos volt, de nem volt semmi extra a lovaglás, mint egy normál testalkatú lánnyal kB, picit nehezebb volt nyílván, de nem zavaróan, és több volt a fognivaló is ;)

26/F

2019. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

nekem kifejezetten izgató lenne, de eddig a duci partnereim nem szerették volna


ha nem tetszene a duci alkat, akkor nem is lennék ducival nem?


F

2019. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Bár én még nem szexeltem, de tudom, hogy biztos zavarna egy picit a pocim. Mármint oké, tudom, ha velem van a srác, s szexelünk, akkor totál mással lenne elfoglalva, de azért vhogy bátorítás kéne hozzá. De alapvetően szívesen lovagolnék.
2019. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el ha eljutsz odáig nem nagyon fog érdekelni, a partnereddel leszel elfoglalva. És ahogy mondtad, ha már nekiugrottatok a srácot nem fogja érdekelni.
2019. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna, de ha nem tudna ellazulni úgy, akkor nem lenne értelme.
2019. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Nezd ha mar eljutsz addig, hogy lovagolsz rajta, nyilván bejössz neki, nincs miert zavarba legyél :)

Majd 100 kg vagyok es imádom ezt a pózt, eszembe se jut akkor a hasammal foglalkozni, hogy van vagy nincs .

Az erdekel élvezzek, meg jatszon közben a melleimmel, amik szinten lognak, de hat ez van.

Majd ha elég erett leszel megerted :)

Gatlastalanul szexelj, nincs is annal jobb :)

2019. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon zavaró volt hogy lelógott a hasa. Ráadásul a melle is csüngős volt. Utána csak hátulról dugtam mert a popsija jó volt.
2019. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon nem szeretem ezt a pózt, nem is nagyon van. Nem tudom elengedni magam még akkor sem ha már ezerszer átrágtuk a témát.
2019. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod. En speciel imadom a ducit :) lovaglasban es barhogy IS
2020. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!