Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem gáz, hogy 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, hogy 20 évesen még szűz vagyok? 20/l

Figyelt kérdés
Nem vagyok prűd lány de valahogy nem mernek a fiúk nyitni
2019. dec. 14. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz 21l

Szűz

2019. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Srácként gondolom azt, hogy nem gáz.

Sőt, ilyen korban az olyan lanyt mint te, a srácok hajlamosak nagyon becsülni, tsiztelni.

2019. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 orton ***** válasza:
100%

"nem mernek a fiúk nyitni"


Vagy túl vonzó vagy és az ijesztő a legtöbb srácnak, ez örökké így lesz sajnos. Vagy nem vagy eléggé vonzó, az viszont jó hír hogy szexi testet edzéssel, szép frizurát, sminket, igényes öltözködést mindig bedobhatsz, ami segít a nőknek nagyban.

2019. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Elmaradtak a válaszaid. Ezek szerint már "rád nyitottak". Igaz?
2020. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én 22/L vagyok és még szűz. 1 éve van párkapcsolatom, pettingelünk, orális szex is van, és úgy érzem, mostanában értünk meg a dologra mindketten a párommal :D Ő 23 és még ő is szűz. Úgyhogy ne aggódj. Jvaslom, hogy te nyiss, ha megtetszik valaki, a fiúk sokszor mulyák, vess be magad. ;)
2020. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz :D 20L
2020. jan. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!