Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki lenne az ha megtudná a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne az ha megtudná a barátnőm azt hogy szűz vagyok még 22 évesen is?

Figyelt kérdés

Most először lett egy lány akit szeretek, és ő is engem. Ő neki volt már több barátja. De én még szűz vagyok. Nem tudom hogy gondolja e rólam, de szerintem a viselkedésem, meg hogy félek hozzá közeledni ezekből rájöhetett.

Mit gondolhat rólam? Félek tőle megkérdezni. De sokszor azt érzem hogy jó lenne vele ezt megbeszélni.


2019. nov. 9. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Csak egy kicsit.
2019. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Közeledhetsz hozzá nyugodtan. Félned nem kell. A szex is természetes..csak hajrá.
2019. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy kiderül, nekem se derült ki
2019. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Hát, ki kell hogy ábrándítsalak, mert ha ő már a barátnőd, akkor tudja hogy szűz vagy, csak nem akarja a fejedre olvasni. Nem ezen múlik, hogy elmondtad-e neki, hidd el. Nincs annál nyilvánvalóbb, mint amikor 2 ember közül az egyik soha, semmilyen alkalommal nem tesz említést a kapcsolatáról, soha nem reagál akkor amikor a másik beszél róla, véletlenül sem tesz megjegyzést, hogy neki milyen tapasztalatai vannak, mindig "elfelejt" ő is említést tenni magáról. Tudja, ha nem nagyon-nagyon ostoba, nyugodj meg, éppen ezért inkább azon érdemes gondolkodnod, hogy hogyan mondod el, hogy ne érezd cikinek.

Mondok pár példát:

(felvezetés, amikor ez a téma:) "És, szerinted mennyire fontos, hogy tapasztalt legyen, akivel összejössz?" ... "Hát, nekem nem volt még kapcsolatom ezelőtt de - gondolom - ezzel már nem leptelek meg"


"Érdekes erről beszélni, hogy hogyan éltük meg a korábbi kapcsolatokat és most mit látunk belőle. Nekem ez a terület még új, amiket hallok, abból próbálom elképzelni hogy én milyen lennék."


Szóval fölösleges már most viccet csinálnod magadból azzal, hogy ezt sose mered felhozni, lényeg hogy te se pánikold túl mint aki mindjárt bevizel attól hogy be kell vallania. Indulj ki abból, hogy már úgyis tudja, és szeintem ha sikerült ezt összehoznod, hogy már párkapcsolatban vagytok és még mindig nem tud rólad semmit, akkor arra is keress valami választ hogy eddig miért filóztad túl ezt az egészet, hogy végre bevond őt. Vedd figyelembe, hogy az se semmi, hogy ezzel sose piszkált, bár nem ismerem de már ezek alapján elég rendes lánynak tűnik. Később már meg fogod köszönni, hogy ilyen figyelmes.

2019. nov. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!