Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem ment el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ment el?

Figyelt kérdés

Szűz pasi voltam, pár nappal ezelőttig, és barátnőm is most van először. A barátnőmnek volt már egy barátja.

Amikor oda kerül a sor, hogy kettesben lehetünk, van kényeztetés, ő már kielégített egyszer kézzel, és nemrég le is feküdtünk. Hosszas előjáték utan, kicsit izgultam, nem ment minden zökkenőmentesen, de végül sikerült behatolni. De 2 perc után el is sültem.

Kicsit kellemetlenül érzem magam, hogy ő még nem ment el velem. Vagy majd kialakul közöttünk a ritmus meg én is hozzászokok és bírni fogom tovább is? Már annyira szeretném, hogy ő is érezze azt a csodát.

Mondtam neki, hogy ne haragudjon, hogy ilyen gyorsan elmentem, azt mondta semmi baj, így is jó volt. Kicsit amugy szégyenlős, lehet ezért nem tud elmenni olyan egyszerűen ahogy én?

20/f/l


2019. dec. 14. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A noknek altalaban ehhez tobb ido kell. Ha ket perc alatt elmentel megis mikor tudott volna elelvezni? Ne aggodj ezen, majd alakul koztetek ez az rgesz. Tudta hogy szuz vagy, szamitott ra es nem zavarja. Majd belejosz es tovabb fogod birni, osszeszoktok stb ne agyalj ezen egyelore
2019. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!