Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket a szex miért idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket a szex miért idősebb korukban kezdi érdekelni?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek de akkor is tök fura és nem logikus hogy akkorra lesz úgy igazán igényük a szexre amikor már a férfiak nem igazán vonzódnak hozzájuk hanem inkább választják a náluk 10-15 évvel fiatalabbakat.


Tudom ezerszer mondták már azt a sablon választ hogy "mert akkorra már tudja mit akar és ismeri a testét és a vágyait"


Na de JÓ REGGELT!


15-20 évvel le vannak maradva.


Szóval ez ilyen kicsit szánalmas hogy amikor a legtöbb nő a legvonzóbb, tehát a 20-as éveiben, ritkán korai 30-as akkor úgy igazán nem akarják, de amikor meg már öregek akkor meg hirtelen nagyon?



2019. dec. 14. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom te kiket ismersz, de nekem szerencsére elég sok nagyon kívánós lányhoz volt szerencsém 14-től 30-ig folyamatosan. Olyanokkal is voltam szexkapcsolatban (vagy simában) aki simán igényelt 2-2 menetet este-reggel, minden nap amikor csak lehetett, és nagyon intenzíven élvezték. Saját tapasztalatom szerint 16-17 évesen, és 21-23 évesen a leg bevállalósabbak a lányok. Huszas évek végére már elkezd leolvadni a fiatalság, és inkább a megállapodás lesz az elsődleges.
2019. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Mai 14-15 éves lányok aktívan szexelnek
2019. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megfelelő nőkkel találkoztál, akikkel meg most összefutsz 15-20 éve is bevállalósak voltak.
2019. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. Miért lennének lemaradva? Esetleg a prűdek.
2019. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert most már ráérnek,a gyerekek felnőttek,a pasijuk unalmas,persze hogy a fiatalabb pasik rohangálnak utánuk,mert azért vannak jó kinézetű 40es nők is.
2019. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem huszonévesen érdekelt a legjobban. Most 45 felé már nem ez az elsődleges az életemben. Vígan elvagyok nélküle akármeddig.
2019. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19-25 közötti nőkön vettem észre, hogy a legaktívabbak. Még groupenben is benne voltak az egyetemen a lányok. Más a mintavételezésünk.
2019. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!