Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők! Miért vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők! Miért vagytok elutasítóak egy nálatok fiatalabb férfi közeledésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre rengeteg féle választ fogsz kapni, pl. nem akarja a gyerekével, Férfit keres nem fiút stb. A lényegen viszont nem változtat, mármint nem jutsz közelebb a vágyaidhoz ha azt keresed ki miért nem. Keresd azt aki igen (net, remix stb.).
2019. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont azert mert fiatalabb ;)

Remix ;) ezen jót nevettem :D tancolni jarunk oda, nem megrontani a fiatalokat :)

2019. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok elutasító velük csak akkor ha süt róluk hogy buták és azt hiszi, hogy miatta van minden és mindenki őt akarja.
2019. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Van aki elutasító, van aki nem. Az ok ezer féle. Pl. kinek milyen típusú, korú pasi jön be. Van aki eleve leutasítja a Nála fiatalabbat. Aki gyereket akar és 30+-os, egyértelmű,hogy nem randizik egy olyan fiatal sráccal aki csak szexkapcsolatot akar. Mert bármit mond, azt akar.


Nekem volt fiatalabb pasim, és nem tartozom se azok táborába akik nem utasítják el, se azok közé akik elutasítják.Az a srác belekerült az életembe...

2019. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sok fiatal pasi csak dugni akar, vagy menőzni a haverok előtt, de nem komolyat

az idősebb nők legtöbb esetben olyat keresnek akikkel stabil kapcsolatuk lehet és nem csak a lyukra mennek


ismerek olyan 30+-os nőt akinek főleg a 20-as pasik jönnek be, de nem csak ilyenekkel szexszel, szóval nem ennyire fekete-fehér a világ, hogy vagy csak igen vagy csak nem

2019. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kell fiatal fiú.
2019. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Mert a fiatal fiúk sajnos hamar felnőnek és 30 felé rájönnek, hogy mégis csak jobb a fiatalabb barátnö és akkor simán lecserél egy huszonévesre.

Szeretnék fiatalabb pasit, de azt hiszem, ezek miatt a dilemmák miatt ez csak ábránd marad. Talán egy harmincassal lehetne több is, ha komolyan tudja, mit akar.

2019. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!