Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért csak hetente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért csak hetente kívánják a szexet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 23:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet kissé hihetetlenül hangzik, de az embereknek nem egyforma a libidója. Van, akinek havi egy már sok, másiknak pedig napi egy kevés, a kettő között pedig bármi előfordulhat.
2019. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
En naponta igenylem, de ahhoz olyan pasi is kell
2019. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sok olyan lányt ismertem akinek havonta kéthavonta 1 volt a max. Ezt közölte is az elején hogy neki ennyi az igénye ha jó jó, ha nem nem. De érdekes módon velem meg már egész nap akarták. Volt már olyan hogy az 5. után már én mondtam hogy most ne :D

Lehet veled is baj van. Nem vagy elég figyelmes vagy valami. Van akinek tényleg alacsony a libidója. De ez ritka. Sokan inkább azért nem akarják mert nem élvezetes számukra az aktuális partnerrel.

Vegyél bordázott gumit, vagy valami szexshoppos cuccot és próbáld kicsit feldobni a dolgot.

2019. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!