Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők általánosságban csak hetente-kéthetente kívánják a szexet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

nem tudom te milyen nőket fogtál ki, de szerintem ne a gyógyszer kezelés alatt álló nőket szedd fel :D


eddig akikkel találkoztam nagyrészt a napi 1-2 minimum volt, de a heti 1 legalább (és itt is inkább azért, mert nem volt többre lehetőség)


F

2019. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
rossz nőket fogtál ki, mi mindennap szexelünk párommal.
2019. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az eddigi tapasztalatok a rosszak
2019. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne általánosíts, nekem is kevés lenne a heti-kétheti szex, igaz most még annyi sincs, de ha kapcsolatban lennék, ettől biztos gyakrabban lenne.
2019. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz embereket fogtál ki.nekem heti 1-2 szex kevés.alig várom hogy összeköltözzek barátommal és minden nap lehessen.
2019. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jó látod, ez így van egy idő után. Akik itt a gyakorin válaszolgatnak mind szexuálisan túlfűtött, kiéhezett, hiszen ez a rovat érdekli. De nem ez az átlag.

A párom ebből a szempontból jónak mondható, 2-3 naponta igényli hogy lerendezzem, de nem ez az átlag.

2019. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
:o eleg szerencsetlenul valogattad be a noket:D en naponta-ketnaponta minimum kivanom de ha olyan a partner akkor akar napi tobbszor is. Es az osszes baratnomrol tudom hogy heti 2-3 a minimum
2019. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert ciklusunk van. Folyamatosan hormonális változások mennek végbe a testünkben.


A ciklus első szakaszában, a peteéréshez közeledve kívánjuk a leginkább a szexet (abban a pár napban én napi 3x is tudnám csinálni), utána már nem annyira. Mensi előtt leginkább csak simire vágyom.

2019. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen nőket fogtál ki, de én naponta kivánom.
2019. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Iphon2020 ***** válasza:
100%
Az én párom három hetente egyszer kívánja és szinte sosem masztizik. De hogy a kérdésre válaszoljak: Neveltetés, gátlások, menstruáció, stressz, betegségek, fáradtság. Sajnos van ilyen és az is igaz, hogy van olyan nő aki sokkal többször. Elhiheted ez nekem se jó, rengeteget próbálkoztam, a vágyának a fokozásával, de mostanra elfogytam. Szexuálisan csak sodródok.
2019. dec. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!