Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti ismerkednétek transz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ismerkednétek transz lánnyal?

Figyelt kérdés

Vagyis olyan lánnyal, aki korábban fiú volt, de most teljesen "átalakult", hormonkezelés és műtétek miatt, és lányosan néz ki és a személyisége, teljes élete is már lányos.

Ha előre tudnátok, taszítana vagy nem zavarna? Szexuálisan vagy komolyabban is ismerkednétek ilyen lánnyal?


2019. dec. 15. 19:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Csilluka1999 én kb. 4-5 srácot ismerek, akinek csaja, vagy már kisgyereke is van, közben pedig fiúkkal fekszik le.

Onnan tudom, hogy meleg vagyok és elgondolkodtam rajta, hogy a barátnőjük hogy nem veszi észre. de ezek szerint nem veszik észre vagy eltűrik???

2020. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Csilluka1999 válasza:
50%
Kínjukba eltűrik.
2020. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Igen, szerintem nincsen ezzel gond. Én szívesen randiznék ilyen lánnyal, ha szimpatikus, kedves a személyisége.
2023. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!