Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg/bi férfiak, ti ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi férfiak, ti ismerkednétek (stb. ) transz férfival? Fejtsétek ki, miért/miért nem!

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, aki transznemű: születésekor nőként anyakönyvezték, eredetileg 'női' teste van stb. Viszont határozottan férfi identitása/tudata van: így él, így viselkedik, 100% férfi.


Az átalakulás/átmenet (transition) egy összetett dolog: állhat névváltoztatásból és/vagy hormonkezelésből és/vagy mellkasműtétből és/vagy a nemi szervek átalakításából.

Most tegyük fel, hogy az utóbbira (tehát az alsó műtét) nem kerül sor sosem.


Szóval, ismerkednél transz fiúval? Rövid távon, szexkapcsolatra csak? Esetleg hosszú távon, párkapcsolat? Miért igen vagy miért nem?


2014. jan. 15. 04:12
 1/9 A kérdező kommentje:
(Lemaradt: szóval mivel a férfiség az a nemi identitás, így az, hogy kihez vonzódunk, vagyis mi a szexuális/romantikus orientációnk, az más terep. Az adott férfi is biszex vagy meleg, szóval mindenképp olyan férfi, aki a férfiakat (is) szereti.)
2014. jan. 15. 04:14
 2/9 pixie.cute ***** válasza:
Amíg nem ejt magán műtéteket, mell vagy nemiszerv, addig szívesen. Meleg vagyok, és nem izgatnak fel a női kedélyek. :) De amúgy ismerkedek szívesen egy transznemuvel.:D
2014. jan. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus, akkor szexkapcsolatra igen.

Hosszú kapcsolatra nem mert már el vagyok kötelezve.

2014. jan. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem izgatnak a transzvesztiták. amúgy van olyan is, hogy két travi van együtt, azt liszbizésnek hívják :d
2014. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Határozottan nem. Oké, ha úgy adódna semmi sem kizárt.. de az eddig előfordult dolog csak arra volt jó, hogy szépen össze legyek zavarodva :(

Pl. nézegettem társkeresőn, milyen helyesnek tűnő srác, de lány volt, igaz nem itt lakott hanem másik országban, de elgondolkoztam azon, hogy most akkor a lányokat is szeretem?! :o Erre volt csak jó.. a fiúkat szeretem, testileg lelkileg egyaránt, s kész.. béke poraira.

2014. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 moonlightsentinel ***** válasza:

Nem, nem, nem azért vagyok meleg :P A fiúnak született, fiúként élő, fiúként viselkedő fiúkat szeretem! :P

18/F

2014. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tisztázzunk már pár dolgot


1 a kérdező fizikailag nőről beszél, akinek a nemi identitása férfi, nem fordítva

2 a transzvesztita az nem egyenlő a transzneművel

2014. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A transzvesztita emberek is a transz* spektrum alá tartoznak. De én most másról beszélek, arról, hogy valaki nem csak 'időlegesen szeret férfi szerepbe bújni', hanem mindig és mindenkor férfiként azonosítja magát, mindig férfi identitása van, ha úgy tetszik, amióta világ a világ.
2014. jan. 16. 01:03
 9/9 anonim ***** válasza:
A melegség a péniszhez való vonzódásról szól, szóval nem fogsz igenlő választ kapni.
2014. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!