Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is szokott fotózni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott fotózni szex vagy orális örömszerzés közben?

Figyelt kérdés
A drága kicsi párommal utóbbi időben többször is fotóztunk intim helyzetekben,többnyire mikor orálisan kényeztetett engem:)Olyan csodás,gyönyörű kis nő,egy igazi fekete démon akit úgy érzem vétek lenne ilyen helyzetekben nem megörökíteni:)Szerencsére ez neki sincs ellenére,sőt:)Szerintetek nincs ezzel baj egy komolyabb kapcsolatnál?Úgy értve belefér az ilyesmi más pároknál?
2019. dec. 16. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bele
2019. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Ugen rolam keszult mar kep L
2019. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hellmano ***** válasza:
89%
Azért, majd ha szakítatok elég jó kis zsarolási anyagok lesznek ezek! Én pl. soha nem engedtem, hogy az arcom vagy a tetoválásiam látszódjanak illetve akikkel csináltam szintén soha nem úgy fényképeztem, hogy felismerhető legyen rajta. Erre azért figyeljetek a nagy fényképezgetés közben.
2019. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

20:25


Azért mert vannak ilyen beteg elméjűek akik ezzel zsarolnának bárkit még nem kellene általánosítani,eszembe se jutna bármi hasonló.

2019. dec. 16. 20:26
 5/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Jó, de sajnos vannak beteg emberek és egy szakítás után sokan elmennek nagyon messzire és ilyenkor ezek a képek ugye ott vannak. (nam azt írom, hogy ti szakítani fogtok, de nem lehet tudni!)
2019. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, én is volt hogy csináltam pár képet aktuális csajaimról szex közben. Jók lesznek majd öreg koromra. :D
2019. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk. F
2019. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egykori fiatal munkatársnőmről is készültek ilyen képek. Nagy szerelem volt, de abbamaradt. Utána a fiú elkezdte zsarolni és közölte, ha a lány nem teszi meg amit kér, nyilvánosságra hozza a képeket.

Elláttam tanáccsal a kolléganőt és a fiú lemondott a követeléseiről.

2019. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindketten beleegyeztetek és akarjátok így belefér. Viszont legyél olyan jó a lányhoz hogy ha szakítotok akkor nem fogod másoknak mutogatni a képeket. Feltölteni máshova meg bűncselekmény egyébként is.
2019. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kissé beteges dolog ez.
2019. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!