Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatban élő meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő meleg srácok! Nálatok milyen gyakran van anális szex? A szex, örömszerzés többi formája: orális szex, petting stb. milyen gyakran van? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, és szűz, passzív srác vagyok. Csupán érdeklődés miatt tettem fel a kérdést. 20/f

2015. szept. 12. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

anális heti 3-4 alkalommal, orális szex mindennap, kölcsönös orális szex ennél ritkábban, mert nem mindig kívánja h én is szopjam


21/F aktív

2015. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Minden nap van van valami. Vagy anál, vagy orál. A kapcsolat elején még próbáltam megértetni hogy nincs mindig kedvem hozzá, de ő azt mondta hogy neki ez kell. És mivel nála lakom, így engedtem neki. 20/f
2015. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha nálam, vagy nála vagyunk (hosszabb ideig) éjszakára vagy valami. Általában igen mindig van. orál mindig kölcsönös (előjáték része) mindketten unik vagyunk anál is oda-vissza.

Van amikor egy masszázsból indul ki a dolog. Ez minden párkapcsolatban sajátos, más és más.

20/f

2015. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

minden nap 1-2...3:DDD amikor ráérünk, mindketten otthon vagyunk:)



22, passzív

2015. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Anális szex ritkábban, de elélvezés minden nap. :D
2015. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Most nincs párom. Valamennyi kapcsolatomban napi szinten volt.Reggel orállal ébresztettem. Volt hogy naponta 2x is magukévá tettek. Most is keresem 50 feletti Aktív páromat.45/P
2015. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Orális szex az szinte naponta van, análisan teljesen változó. Van hogy egy hétig minden nap, de van hogy két hétig sincs. Persze az is előfordult már hogy egy hétig sem nyúltunk egymáshoz mert nem értünk rá. Mint ahogy olyan is volt, hogy egy hétvége 6szor is análisan szexeltünk. Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség :)
2015. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk napi szinten van orál és anál is.

Szerencsére az Uramnak nagyon nagy az igénye. Ha naponta legalább egyszer nem tud kiürülni akkor nagyon feszültté válik.

Nálunk a reggel szopással kezdődik mivel az Uramnak ilyenkor mindig pisilnie kell ezen muszáj segítenem. Aztán amikor a pisijét megittam a testéből és kőkeményen merev vagy beteszi a végbelembe és oda ürítkezik vagy ott a számban ki is ürül szépen.

De napközben is sokszor kell őt szopnom mert nagyon kívánja. Gyakran még evés közben is oda kell bújnom a lábai közé, hogy szopjam. Nálunk a napi 8-10-szeri szopás a normális, persze ondó nem ürül mindig, de szopnom azért muszály. Ami nekem is nagyon jólesik. :)

2015. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Isteni érzésekben lehet részed irigyellek érte !
2015. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!