Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szép lány, aki elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép lány, aki elég magabiztos, és társasági, mennyi ideig bírja szex nélkül ha nincs barátja?

Figyelt kérdés

Jár bulizni is.

Egy ilyen 20 év körüli lány gyakran megy bele kalandba?


Én kb fél éve ismerem őt, próbálkozom vele ismerkedni, de nem egyszerű mert túl határozott velem ellentétben, de valami nagyon megfogott benne, és úgy érzem valamit ő is érez irántam. Létezik olyan hogy kb fél-háromnegyed éve ne lett volna fiúval?


2019. dec. 18. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi ezt honnan tudjuk?

Amúgy lehet pont ezért nem ismerkedik veled mert ilyen hülye vagy.

2019. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hét.
2019. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

:DD

Ez teljesen valtozo, nem minden huszoneves lany ugyanolyan..

en magamrol meg baratnokrol tudok tapsztalatot mondani: amit leirtal olyan tipusu szemelyiseg vagyok es volt 2x is olyan hogy 3/4 evig nem szexeltem egyaltalan. Nem mondanam hogy gyakran valtogattam a partnereim, azert voltak kalandjaim de foleg hosszu tavu szexkapcsolatok. Meddig birnam szex nelkul? Valoszinuleg ameddig akarom:D de minek birjam ki ha vagyom ra? Nekem ez az eletfelfogasom, viszont nem ossze vissza szexelek, nagyon megvalogattam a partnereim mindigis. Baratnoknel is hasonlokat hallok. Viszont van olyan aki ilyen szemelyiseg amit leirtal, de csak kapcsolatban szexel. Es van olyan is aki bulikban is elmegy viszonxlag gyakran pasikkal es sok egyejszakasa volt

2019. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont addig bírja ki, ameddig nem talál egy neki szimpatikus pasit, akiben megbízik. Honnan tudod, hogy ez alatt a fél év alatt nem volt egy kalandja sem? Nyilvánvalóan ha volt akkor nem fogja világgá kürtölni.

Már bocs', de szerintem várhatsz rá ítéletnapig, ezt a hajót engedd el és próbálkozz olyan lánynál aki veszi is a lapot és nem csak loholsz utána feleslegesen.

2019. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!