Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két pár négyes gabalyodása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két pár négyes gabalyodása?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, javaslatok, ötletek?

Részletesen mindent, mit hogyan lehet, és mit éltetek át.


(még csak msot jön)



2019. dec. 19. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Egy válás lett a vége. Akiben ilyen gondolat felmerül ott a kacsolat amúgy is a végét járja.
2019. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nincs forgatókönyv, semmi tabu. Mindenki azt csinál és azzal amihez kedve van. Nem okozott kapcsolati problémát később, de ez nyilván mindenkinél más.
2019. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
2 pár 4es gabalyodása. Tehát 8 főről beszélünk. Hát az már egy szvinger kláb.
2019. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem azért, de hogy jön ez valakinek? Én ha járok egy lánnyal, nem viselném el ha más hozzá érne. És gondolom ő se engedne magára, sem másra senkit.

Hogy jut ilyen eszetekbe?

2019. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3-as 2 pár az 4 fő. 4-es gabalyodása a 2 párnak.

4-es... nem mindenki egyforma, ez valakinek oké, valakinek nem.

Amúgy egy egymást nagyon szerető pár vagyunk, és a hölgy ötlete votl elsősorban én csak támogatom benne.

2019. dec. 19. 10:36
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

"Amúgy egy egymást nagyon szerető pár vagyunk, és a hölgy ötlete votl elsősorban én csak támogatom benne."

Dehogy szeretitek egymást! Te ostoba...

2019. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 éve vagyunk swingerek párommal, 10 éve vagyunk együtt. Igazán izgalmas kalandban lesz részetek :) Szerintem beszéljétek át előtte pároddal, mik az alapszabályok: például mehet-e a csók ( ismerek olyan párt, akiknél ez tabu) mi az, amit semmiképp nem szeretne vagy nagyon kipróbálna a pár női tagja ( például izgatja-e, ha másik nőt kényeztethet, vagy nagyon nem szeretné, ha a másik férfi a szájában élvezne el) Igazából nem derült ki a kérdésből, hogy a másik párt ismeritek-e vagy még csak most keresitek, de érdemes lenne velük is megbeszélni, milyen vágyaik vannak. Nem jó forgatókönyvet készíteni a helyzetre, a spontán dolgok tapasztalataim szerint sokkal jobbak szoktak lenni.


Mit éltünk át? Én személy szerint nagyon izgultam az első alkalommal, és volt bennem egy szorongás is, milyen lesz vajon a páromat látni egy másik nővel. Azt gondoltam, féltékeny leszek, de nem voltam. Abban a helyzetben eszméletlen izgató volt. :)

2019. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Sajnos" eddig csak hármas jött össze, de a négyest is szívesen kipróbálnánk a férjemmel. Szerintem az a nehezebb. Hogy négy ember kívánja egymást.
2019. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, milen idősök vagtok?
2019. dec. 19. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg túl idősek hozzátok képest, bár toppon vagyunk. 😉 48
2019. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!