Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit választanátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit választanátok, Hogyan fogadnátok? "csoportsex"

Figyelt kérdés

Feleségemmel foglalkoztat minket a többes együttlét. A hölgy örömére már volt hármasban részünk. Születésnapjára szeretném meglepni ismételten valami ilyesmivel.


két FFi - vagy 1 Nő (nyilván ez utóbbi mindkettőnk örömére.


Kérdésem: Ti hogyan reagálnátok le az ilyen fajta meglepetést? Készítsem fel, vagy csak rendezzem úgy a dolgokat, hogy Pl: habfürdővel várom otthon koktéllal, és előbújnak a meglepi vendégek?



2017. máj. 30. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy csinálnám, hogy a figurát az asztal alá rejteném és az asztalon lenne egy dobozban torta, a farka a srácnak, mint egy gyertya állna a torta közepén az asztalon kivágott lyukon keresztül. Ekkor feldobnád a dobozt és ott lenne a torta egy fsszal a közepén, amit azonnal elkezdhetne az asszonyod szopogatni. A csődör ekkor előlibbenne az asztal alól és innen már minden menne a maga útján.
2017. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok kort és nemet is. Köszi.
2017. máj. 30. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:

első, GRAT, megnyerted az internetet! :)

Kérdező: amatőr szinten vagy ilyen kérdésekkel, mégis azt írod, már volt hármasban részetek. Akkor döntsd már el!

Mintha azt mondanád, hogy már szexeltél és nem vagy szűz, de akkor hova is kell berakni a kukit?!?


Vagy vállald fel, hogy ez nektek teljesen új, vagy ne kérdezz ilyen hülyeségeket mint egy kezdő.

2017. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, hol látod az ellentmondást. volt egy édeshármasunk , és most konkrétan meg szeretném lepni . míg az édeshármasunknál tervezett volt a dolog így fel volt készülve nem tudom a reakcióját a +1 hölgyes vagy a +2 FF felállásra.
2017. máj. 30. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:

azért, mert nektek konkrétan volt élményetek és te pontosan tudod, hogy a párod hogyan reagált rá, mi a véleménye erről, mi tetszett neki és mi nem, azt is tudod, hogyan kell egy ilyet megszervezni, mégis itt szűz kisfiúkat kérdezel, hogy "hogyan reagálnának" erre.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy tényleg volt ilyen élményed.

2017. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Istenem. Akkor ne hidd el.. Itt a Megszervezett és a Meglepetés közti különbségre megy rá a kérdés. végigolvasni a kérdést és értelmezni két különböző dolog. Lányokat és nőket kérdezek nem kisfiúka ;)
2017. máj. 30. 13:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmit meglepetés ajándékként adni nem jó.

Oké, hogy tetszett neki az édes hármas, de az egy előre lefixált, -gondolom- közös megegyezés alapján kiválasztott harmadik személlyel történt. Ha ez meglepetés lenne, akkor a párod nem tud részt venni a személyek kiválasztásában, ami azt eredményezheti, hogy nem is fognak neki tetszeni az általad hozott delikvensek, abból meg túl sok jó nem fog kisülni. A hármas vagy többes szex csak akkor működhet jól, ha az ÖSSZES fél kölcsönösen vonzódik egymáshoz.

2017. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mindig jobb előre megbeszélni.

Még akkor is, ha tudod, hogy amúgy benne lenne.

Én benne lennék egy hármasban még egy pasival, de a párom nem. Mint ahogy én se mennék bele nővel. Így maradunk egymásnak ketten. :D

2017. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit mi is csak előre megbeszélten szeretjük. :)
2017. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt te tudod a legjobban, mert te ismered a feleséged igazán.

Én részt vettem már több gangbang-ben, szóval ha a feleséged az a rámenős fajta, én a meglepetés torta után simán bekísérném a szobába, ahol már várják a prédát. :)

31/F

2017. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!