Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig csak gumi nélkül szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak gumi nélkül szerelmeskedtem. Mekkora esély van erre ezek után is?

Figyelt kérdés

Mákomra olyan nőkkel jártam, akik tabiztak. Sosem használtunk gumit és mindig a hüvelybe élveztem. Nem is bírom, lankadok tőle, mert 1x húztam csak fel, amikor fertőzése volt az egyik szerelmemnek.


Gáz, ha csak olyan nővel járok majd, akivel nem kell gumiznunk? 😅


2019. dec. 19. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha neked ez a legfontosabb egy kapcsolatban akkor gáz.

Ha szerencséd lesz és kifogsz egy nőt akivel gumi nélkül szexelhetsz akkor nincs baj, de egy olyan nőre aki gumit akar használni ne eröltesd rá a tablettát.

2019. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fujj
2019. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon meg kell bíznod bennük, nehogy sunyi módon meg akarjon fogni az egyik azzal, hogy abbahagyja a gyógyszert. Aztán az orrod alá dugja majd a pozitív terhességi tesztet, és hogy nem hajlandó elvetetni, te meg majd fizethetsz ha tetszik ha nem.
2019. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Önző kisfiú vagy még.
2019. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De béna vagy.
2019. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz. Tudod a gumi nem csak a nemkívánt terhességtől, hanem a nemibetegségektől is véd.

Én biztos h nem szexelnék egy ilyen pasival...

2019. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!