Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakásos prostitól mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos prostitól mennyi esély van rá elkapni valamit gumiban?

Figyelt kérdés

Igazából csak szexelni szeretnék egy jót. Franciázás úgy nem izgat, de azt is max gumiban, mert a gondolot hogy hány **** volt a szájában nem igazán hiányzik. Akkor már egy jó kézi levezetés.

Meg hallottam, hogy ott kell aktus előtt és után zuhanyozni is, ez mind szép és jó. De más retkes törülközőjét használni nem tudom mennyire higiénikus. Mivan, ha viszek magammal sajátot?

Rosszlanyokról akarok menni egy kiszemelt lányhoz.

Illetve utána gondolom célszerű kivizsgáltatni magamat. De akkor urulógiára, vagy bórgyógyászhoz kell menni?

Jó most na... Tudom sok a hülye kérdés, csak 23 évesen kéne már valami tapasztalat. Max 30-ig várnék, ha addig nem jön össze normális kapcsolat, akkor meg mit számít már ha elkapok vmit úgy vagyok vele, de még a 20-as éveimet nem kéne elcsesznem, viszont hajt a vágy.



2019. nov. 30. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lakásos prostik általában nem igénytelenek mint az útszéli K*rv@k. Fogsz kapni tiszta törölközőt. Ennyi azért belefér a büdzsébe.
2019. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ment a zöld :) Hát igen útszélihez nem is mennék.
2019. nov. 30. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aggaszt, vigyel saját törölközőt.


Ha gumi nélkül nem szopatsz, akkor az elkapas valószínűsége nem több mint 3-5%

2019. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Van tusfürdő és mindig (minden vendég után) tiszta törülköző!
2019. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a qrvázás pártján, mert műanyag az egész... de ezesetben minimális az esélye.

Feleslegesen aggódsz... normál szex során is ugyan úgy el lehet kapni bármit. Pszichológiai szorongásoldásra nagyszerű. Egy kis tapasztalatszerzés, anatómia. Csak ne várj tőle semmi extrát. Érzelmek nélkül csak arra jó, hogy egy élő testbe bedugos a farkad, ha feláll. Legalább már szűz nem leszel.


Legjobb lenne a Cseh mintára állami támogatású hivatásosokat felfogadni, mentális szorongóknak. 20 felett a Kormányablakon keresztül minden aggszűz fiú kiválthatna egy alkalmas utalványt egy állami hivatásoshoz. A prosti meg szakvéleményt kellene írjon róla, hogy sikeresen felállt, bedugta stb.. szüzesség elvéve.


Nem lenne ennyi incel 😃

2019. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán a HPV az ágyéki területekről is átadható, szóval a gumi nyilván nem 100%-os megoldás, de ha biztosra akarsz menni, utána dörzsöld be magad lent antibakteriális kézfertőtlenítővel is.
2019. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további hozzászólásokat, hasznos volt megy a zöld :)

Az a kéz-bőrfertőtlenítős cucc pedig jó ötlet.

2019. nov. 30. 19:34
 8/13 anonim ***** válasza:

az antibakteriális fertőtlenítő semmit sem fog érni a HPV ellen, mert az vírus, benne van a nevében


jó dugást

2019. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor max magamra kapok egy szkafandert :D

Viccet félre téve, nem is akarok nagyon franciáztatni semmi formában, így legalább kevesebb az esélye mindenféle szír-szart elkapni, mert a szájban sok a betegség. Én csak bele akarom helyezni meg kézzel lerendez azt lépek is :)

De megfogadom, amit csak lehet.

2019. nov. 30. 19:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy bármit is elkapnál, főleg gumival! Ez az ő érdekük is!
2019. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!