Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 eves szuz lanykent miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves szuz lanykent miert nem jon ossze?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok, alberletben lakom egyedul. En ugy gondolom, hogy atlagon feluli a kineztem, es masok szerint is csinos vagyok, de valahogy megse jon ossze nekem soha. Volt mar, hogy felhivtam magamhoz sracokat, jot dumaltunk, de valahogy ennel tobb soha nen tortent, pedig mar vagyom ra. Most pont olyan fiukat fogtam ki akik nem vevok az ilyenre vagy esetleg nekem kene kezdemenyezni a dolgot?
2019. dec. 20. 06:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Lehet a kisugárzásoddal van baj. De nem ismerlek, nem tudom mi lehet a gond.

F

2019. dec. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lehet csak félénk vagy, és ez látszik rajtad
2019. dec. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem, ez úgy lehetséges, hogy talán 1 kicsit visszahúzódó vagy, és pont hasonló srácokat fogtál ki eddig!

Bár érdekes a mai világban, hogy egy csinos csaj felhív valakit a lakásába, és a srác nem vágja le a szitut!

Nem látok így bele a szituba rendesen, de talán ez amit feljebb mondtam, ez lehet egy ok.


33/F

2019. dec. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Talan azert mert nem ugy szokott menni az, hogy felhivsz sracokat. Mert ha meg nem is egyszerre jottek fel, hanem csak ugy neha neha felhivtal magadhoz egy havert akkor is senki nem szamit szexre ennyibol. Ahhoz tudtara kell adnod a sracnak, h bejossz neki. Meg eleve te ugy akarod elveszteni, h felhivsz valakit aki megdug es ennyi? Csak mert akkor veled egykorukent en is allok a rendelkezesedre. :D en is egyedul lakok, nem jelent semmit. Aki otthon lakik az is megoldja a szexet valahogy. Ismerkedj parkapcsolat/szexkapcsolat kereses celjabol es maris lesz befuto.
2019. dec. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
6 nem a lelkét kell rendbe rakni , ha nem szűzteleniteni kell, és egy hatalmas orgazmust szeretne
2019. dec. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom a stílusod miatt nem akarnak veled kezdeni.

Ha már ide is azt irod h átlagon felüli a kinézeted akkor eltudom képzelni h h viselkedhetsz a pasikkal.

2019. dec. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj pizzat, ha hozza a futar fizesd ki természetben :D
2019. dec. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Most rengeteg felajánlást kaptál, szóval tudsz válogatni. Csak óvatosan. :)


F

2019. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Biztos csak ruhában nézel ki csajnak,anélkül ott kandikál a farkad,nem csoda ha a pasik megijednek.
2019. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a kozel 40 uzenetet, amit eddig kaptam, egytol egyig nagyon hasznosak voltak :) nyertest is valasztottam mar, hamarosan bejelentem. Istenem...😖
2019. dec. 20. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!