Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az rendben van, ha lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rendben van, ha lányként kifejezetten vágyok arra, hogy minden porcikáját végigpuszilgassam annak, akit szeretek?

Figyelt kérdés

Csak mert hallottam pasiktól, hogy felesleges időhúzásnak érzik, nincs szükségük ilyesmire a felizguláshoz (nem is feltétlenül ez lenne a dolog célja). Inkább a fordított felállást kedvelik.

Vegyem úgy, hogy ezt nem érdemes erőltetni, vagy olyan is akad, aki díjazza?


2019. nov. 17. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, és én díjaznám. De valószínűleg nem mindenki. Ezért fontos, hogy megfelelő partnert találj magadnak. /F
2019. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene ha oda-vissza történne! F.
2019. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Hogy a viharba ne. :) Szerintem rengeteg fiú/férfi vágyik arra, hogy a párja ilyen legyen, vagy ilyen is legyen néha hébe-hóba. Nem mindig a szex az első, részemről legalábbis, de sok férfi társam ugyan ezzel a válasszal élne szerintem, hanem azért az egymás kényeztetése, szeretet kifejezése (gondolok itt összebújásra, egymás simogatására puszilgatására. Amolyan romantikusabb dolgokra. :D) is számít. :)

2019. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oké. Az nagyobb probléma, ha a partner undorodik a másik testétől és koituszon kívül másra nem kíváncsi.
2019. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig én hogy imádom ha össze vissza puszilgat a párom.
2019. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!