Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja magáról a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja magáról a nők 100%-a azt, hogy ők jók a szexben, amikor ennek az ellenkezőjét tapasztalni?

Figyelt kérdés
Nos, több partneren vagyok már túl, és az előzetes beszélgetések alkalmával mindegyik azt mondta, hogy ő milyen jól teljesít. Azt kell mondanom, hogy ez nem igaz, vannak olyan nők akik még csak jól szopni sem tudnak. Valószínű, az előző pasik nem merték nekik megmondani, hogy "bocs, de szar vagy az ágyban...", mert gyávák voltak, vagy csak szimplán nem akarták megbántani a hercegnőt. Én elmondom ha nekem gondom van, nem játszom a Don Juan-t, mert azt gondolom, az őszinteség a legjobb. A nők úgy látszik nem így gondolják, és jó marketingnek tartják, ha úgy állítják be magukat: ők Maya Gold. Szerintem ez valahol szánalmas, úgyhogy mostantól fogva nincs több elnézés: konkrétan meg fogom mondani, ha valaki szar. Azt hiszem, ez lesz a legjobb megoldás.
2019. dec. 20. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi meg nőként tapasztaljuk ugyanezt. Csak szájhősök vagytok legtöbben,nulla teljesítménnyel.
2019. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ki mondja azt magáról főleg ismerkedés közben, hogy bocs de én kifejtetten szar vagyok az ágyban?


Ilyen nincs. Sem nőben, sem férfiban.

Különben az én teljesítményem baromira változó. Volt már olyan, hogy konkrétan nem állt fel egy csajra sehogyse 🤣

és nem azért, mert annyira ronda volt, hanem egyszerűen nem fogta meg a fantáziám.

És van/volt olyan is barátnőimmel, hogy több órákat is szexelünk.

2019. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Miért mondja magáról a férfiak 100%-a azt, hogy ők jók a szexben, amikor ennek az ellenkezőjét tapasztalni?


Nos, több partneren vagyok már túl, és az előzetes beszélgetések alkalmával mindegyik azt mondta, hogy ő milyen jól teljesít. Azt kell mondanom, hogy ez nem igaz, vannak olyan férfiak akik még csak jól nyalni sem tudnak. Valószínű, az előző csajok nem merték nekik megmondani, hogy "bocs, de szar vagy az ágyban...", mert gyávák voltak, vagy csak szimplán nem akarták megbántani a herceget. Én elmondom ha nekem gondom van, nem játszom a Maya Goldot, mert azt gondolom, az őszinteség a legjobb. A férfiak úgy látszik nem így gondolják, és jó marketingnek tartják, ha úgy állítják be magukat: ők Don Juan. Szerintem ez valahol szánalmas, úgyhogy mostantól fogva nincs több elnézés: konkrétan meg fogom mondani, ha valaki szar. Azt hiszem, ez lesz a legjobb megoldás.

2019. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azok a srácok, akik hangoztatják a teljesítményüket alapból nem hitelesek. Ha tényleg tud valamit, akkor az a nők közt úgyis terjedni fog, vagyis a nők azok, akik marketinget csinálnak nekik.


A nők ellenben saját magukról állítják ezt, és meggyőzőben tudják mondani.

2019. dec. 20. 16:50
 5/12 A kérdező kommentje:

Hármaska! Azért neked nem áll olyan jól, ha több partnered volt.


Egy nőnek az k**vaság. Egy pasinak dicsőség. Légyszíves, ne gyere a liberalizmussal tehát!

2019. dec. 20. 16:51
 6/12 anonim ***** válasza:
71%-os hányan raktak már meg? :)
2019. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező mutass egy nőt/pasit aki azt állítja magáról hogy szr a szexben
2019. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy pasinak se dicsőség ha sok nővel volt.
2019. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8


Ha neked lenne igazad, ma Casanova nem lenne híres.

2019. dec. 20. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Manapsag mar o sem lenne hires.

Ahogy donhuan sem 😂

Teli a piac veluk


De.

En mindig annyit mondtam erre h ido kell es jo par egyuttlet h mind a ket fel jol teljesitsen

Leven ami az egyik pasinak jo az a masiknak nem. Az egyik ilyen modon szereti a masik meg mashogy. Szoval annak a pasinak az a no szuper volt. Neked nem. Es? 1szex alapjan megitelni h jo e vagy sem badarsag.

2019. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!