Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tetszene neki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszene neki? Vagy annyira meglepődik hogy pont az ellenkezőjét érem el vele?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve leszünk együtt. Nagyon boldog a kapcsolatunk. Nagyon összeszoktunk már. Egyik nap azzal áll elő hogy: Szívem, mit szólnál egy hármashoz? Teljesen lefagytam, azt hittem csak poénkodik. Aztán kicsit berágtam rá, mondván ha engem szeret, ne akarjon másik nőt az ágyunkba..aztán elkezdte magyarázni hogy ő csak is velem foglalkozna, mert az ő vágya hogy lásson engem egy másik nővel. Itt még mindig nem enyhültem annyira, de mostanra átgondoltam. Évfordulós ajándékként. 1 hét múlva haza ér Bécsből (ott dolgozik), pont az évfordulónkra. Én besötétítek, rakok néhány illatgyertyát a hálóba, és ott fog engem találni egy fehérneműkombinációban egy másik nagyon jó barátnőmmel ahogy..na tudjátok ti :) Igazából nem volt olyan könnyű ezt eldönteni, mert nem nagyon gondoltam ilyesmire soha, hogy én nővel. De ha ezzel egy feledhetetlen élményt nyújtok neki, akkor ám legyen :) a barátnőm biszexuális, leesett az álla mikor ezt kínok közepette megkérdeztem. De végül is jót nevettünk. Szóval az aktust el tudjátok képzelni, először mi ketten hölgytársammal, aztán bevonjuk a páromat is. Ő velem, én pedig velük, és viszont :) remélem boldoggá teszem!

2016. jún. 17. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Én nem mennék bele az 100000%!

De te döntésed.

2016. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel ő hozta fel szerintem biztos örülne neki (már csak magamból kiindulva is). Viszont kérdés, hogy ha már elkezdődik hármasban az aktus nem akarja-e kitolni a szabályokat. De te ismered úgyhogy te tudod megítélni, hogy viselkedne.
2016. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Meg fogod bánni!!!
2016. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
:S elején jól hangzik aztán kinyírja a kapcsolatot, bár ismerek olyan párt akinél nem jelentett ez probléma, de ott szerintem mindkettő agyilag ilyen "fajta" ha neked már nem tetszett az első gondolatnál akkor a későbbiekben az emléke gondot fog okozni I)
2016. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerből belemész?Azért mert ő felsége megálmodott valamit?Már kiérződik a kérdésből hogy félsz ettől az egésztől.Bármit mondasz is.Egy barátnővel se lesz könnyebb nehogy azt hidd.S ez csak a dolgok egyik fele.Ha hetero vagy ez egy negatív élmény lesz neked.Kíváncsi lennék az arcodra,amikor a pasid a barátnődet akarja majd megrántani.Mert nehogy azt hidd hogy ő csak nézni fogja.Nem ám!

Egyébként meg aki a cuckoldot szereti az beteg.Neki voltaképp mindegy te kivel is vagy.


De néhány nappal ezelőtt is feltetted ezt a kérdést azt hiszem.

2016. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ezt nem szabad. Rá fog menni a kapcsolatod.
2016. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem mehetnék? Szívesen csatlakoznék 😁
2016. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi szerelmes pár soha az életbe nem vonna be harmadik személyt az együttlétbe, mert az szent és sérthetetlen. Ilyenekkel fiatalkorban érzelmek nélkül lehet csak próbálkozni. Egy komoly kapcsolatban nincs helye. Nem gondolom hogy annyira erős a szerelem és összetartozás közöttetek ha már felmerül ilyen és Te bele is mész. Biztos örülni fog ha megteszed neki, de Te mennyire örülsz hogy olyannal vagy aki erre vágyik és nem vagy neki elég Te egyedül?
2016. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ebből a későbbiekben sok veszekedés meg feszkó lesz főleg ha ismerős a harmadik fél.

Egy normális kapcsolat két emberről szól. Ha befurakodik egy harmadik abba bele lehet sza***ni.

2016. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Egy pár két emberből áll. Hárman vagy túl sokan lesztek, vagy túl kevesen.

2. Harmadik évfordulóra ilyen ajándék? Mit adsz a tizedikre?

2016. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!