Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annál értékesebb egy férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annál értékesebb egy férfi, minél több nővel volt. Annál értéktelenebb egy nő, minél több férfival volt. Egyetértetek ezzel? Indoklást is, ha lehet.

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha egy lakatot bármilyen kulcs kinyit, az egy rossz lakat. Ha egy kulcs szinte minden lakatot kinyit, az egy jó kulcs. Ennyi😋😉😁
2019. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én nem értek vele egyet. Illetve, azzal egyetértek, hogy egy nő ne feküdjön össze fűvel-fával. Viszont én olyan férfival soha nem jönnék össze, aki sok nővel volt. Az ilyenek előbb-utóbb úgyis megcsalnak. (Láttam is rá példát.)
2019. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

dogma.

kettős mérce.

undorító, ítélkezik mások felett.


visszamaradott "eszme". kártékony.


konszenzus esetén, a te döntésed, hogy mennyi emberrel és mennyit szexelsz.

2019. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség,és szemetség is.Mi az hogy a hapsinak lehet a nőnek nem?
2019. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyan olyan undorító az a férfi is aki több nővel volt. Ezért választottam szűz pasit.
2019. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2-5 ti nők vagytok. Vajon a férfiak is ugyanígy vélekednek? Nem hiszem.
2019. dec. 20. 18:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#4-es egyetértek. 29/F
2019. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nagy általánosságban igaz ez. A férfi aki sok nőt megfektet, az minden bizonnyal az élet minden területén is rámenős, sikeres, ami egy férfinél a legnagyobb előny.
2019. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok és nő. Minek kérdezel, ha nem fogadod el a válaszokat más szemszögből? Igen, valószínűleg azok a férfiak, akik 100+ nőt megfektettek, istenkirálynak érzik/gondolják magukat. Ettől függetlenül én nem tartom sem jónak, sem normálisnak, sem menőnek, és nem is jönnék össze ilyen férfival soha.
2019. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 orton ***** válasza:

Allatias tudatalattinkban ez igy igaz. Amelyik himert a legtobb nosteny szalad (barmiert is) az az alfa. Egy gondoskodo otthont teremto nostenyre pedig nem tul jo pelda ha nem monogam beallitottsagu.


Tarsadalmilag ez mar csak reszben igaz es egyenfuggo h ki gondolja is igy.

2019. dec. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!