Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szexkapcsolatban is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szexkapcsolatban is figyeltek a nőre, hogy neki is minél jobb legyen vagy ilyenkor inkább a saját élvezetre koncentráltok?

Figyelt kérdés

Alakul egy ilyen kapcsolat, de félek, hogy egy tárgyként leszek kezelve, amit nem szeretnék. Így hezitálok is a dolog miatt. Anno volt már egy hasonló az életemben, ott rendes volt a pasi de a jelenlegi, a beszélgetések alapján igen másnak tűnik, valahogyan érzem a távolságot a részéről!Ráadásul nem is magyar, hanem amerikai akikről szintén nem hallani jó dolgokat... Én alapvetően bújósabb, kedvesebb stb. típus vagyok, bár tudom, hogy a dolog lényege itt a szex, mégis jó némi intimitás!

Ti hogyan álltok a nőhöz ilyenkor?

Köszönöm!

25/L



2016. jún. 19. 22:32
1 2
 1/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
85%
Tökmindegy mit írunk nem velünk fogod csinálni. Ő meg nem fog máshogy viselkedni.
2016. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:
100%
mivel az kölcsönös élvezet,kéj a lényeg.....természetesen figyelek a nőre,,,sőt inkább rá
2016. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az alap hogy egyaránt jó legyen neked is.

S hogy érezd hogy nő vagy.:)

2016. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a leírásod alapján ez a dolog nem neked való.

Miert gondolod h pont ő kell neked szexkapcsolatra ha láthatóan nincs meg benned a bizalom irányában

2016. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert mégis izgatja a fantáziám a dolog!
2016. jún. 19. 23:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Én alapvetően adni is szeretek nem csak kapni. Szexkapcsolatban is figyelek a lányra, mert szeretném ha neki is jó lenne, és persze ha többször is találkoznánk, szexelnénk.

Nem mennék bele ebbe a dologba! Te itt egy távoli országbeli csaj vagy. Otthol eldicsekedhet, hogy milyen jól megb....ot, és semmi bíztositék, hogy mennyire fog rád figyelni, mennyire kíméletes vagy a számodra is örömszerző lesz a szexetek. Pont azért mert utána haza utazik és a büdös életben nem látjátok egymást.

Munkám során már többször találkoztam amerikaiakkal is. Nem tettek rám jó benyomást. Nekem önteltnek és erőszakosnak tüntek. Szerintem maradj meg a magyar pasiknál!

2016. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Megalázásra vágysz?Akkor semmi értelme a kérdésednek,már ne is haragudj.Önmagad ellensége vagy!!!!!

2016. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Voltak olyan egyszerűbb, de csinos csajaim, akiket ha nem is szexkapcsolatként, de elég könnyedén kezeltem. (Felvállaltam őket család, társaság előtt is, de azért szülőknek mondtam, hogy ez csak könnyű csaj.) Az ilyenekre elég szépen költöttem, ezért cserébe elvártam hogy készségesek legyenek, és hogy inkább az én akaratom érvényesüljön. Mostani csajom, és úgy kb. minden öntudatos nő annak a századáért azonnal kirakna, amit azok eltűrtek. (Nem voltam velük erőszakos, de azért totál le voltak kezelve.)
2016. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Majd a száraz anál segít a döntésben , próbáld ki vele.:D
2016. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tökmind1, hogy én miképp viszonyulok a nőkhöz, ha az a srác le fog szarni?
2016. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!