Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek alapján lehet számítani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján lehet számítani folytatásra, ha a pasi többször élvezett?

Figyelt kérdés
Egy ideje randizok egy pasival és tegnap volt az első szex. Átmentem, vacsorával várt, utána szinte rögtön ágyba vitt. Hát a mérete kisebb volt mint az átlag, amitől kicsit bestresszeltem és nem tudtam elélvezni, csak tettetem. Ő viszont 3x a csúcsra jutott, 2x behatolással, utána én szájjal csináltam neki és az egész teste beleremegett ahogy élvezett. Utána bújt hozzám, meg elvoltunk, aztán elköszöntem, de nem nagyon beszéltünk. Szerintetek ez mit jelent? Akar majd folytatást vagy ez ennyi volt? És ha többször elment, az jelentheti azt, hogy régen volt nővel, vafy pont az ellenkezője?
2019. dec. 21. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

LOL, ő élvezte, te meg tettetted, mert kicsi a farka, de ugye nem a méret a lényeg.


Szerinted melyikőtök akar folytatást?

2019. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, én azért a 13-15 centi körüli mérethez vagyok szokva, amiatt lepődtem meg. De érzelmileg is vonz a pasi, így adnék a dolognak még esélyt, csak nem tudom ő akarná e.
2019. dec. 21. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos akarja,ha ennyiszer a csúcson volt.
2019. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Az egy dolog hogy a mérete miatt sem élvezed de férfiként úgy gondolom hogy az a férfi aki nem veszi észre hogy a nő csak színlel az 1) önző 2) béna az ágyban és 0 a szexkultúrája 3) semmi empátiája nincsen.


Plusz minek akarsz folytatást? Miert ertelme egy olyan kapcsolatnak ahol te nem elvezed a szexet?

2019. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn nem akarnék vele találkozni többet, ez egy veszett ügy.A pasi önző, téged meg zavar a mérete,szerintem felejtős.
2019. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Észrevette tuti hogy neked nem volt jó. Emiatt nem hiszem hogy akar folytatást. Akiknek kicsi ki vannak élezve erre rögtön azt figyelik kinek mi a reakciója erre.
2023. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!