Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Romániában van esélyem csajokn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romániában van esélyem csajoknál magyarként vagy nagyon ellenszenvesek?

Figyelt kérdés
Bukarestbe fogunk költözni mert ott kapott IT munkát a család és kicsit félek mennyire lesznek velem kiközösítőek mert magyar vagyok.Románul természetesen majd meg akarok tanulni ott.
2019. dec. 21. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ahhhh mind szörös talpú bocskoros
2019. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülyeség, ott is ugyanolyan emberek vannak.

A rasszizmus mar kiment a divatból ne aggódj emiatt.

Aki meg rasszista lenne veled esetleg, ra se rants, buta emberekkel ne foglalkozz sose

2019. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem nem fognak kiközösíteni emiatt mert én pl eléggé várom és tanulom a nyelvüket, köszönöm szépen utolsó.
2019. dec. 21. 16:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom most mi a helyzet, de egy jó 10 évvel ezelőtt volt alkalmam részt venni egy eseményen Miskolcon, ahol volt egy román fiatalokból álló delegáció.

Azt hiszem a Miskolci Egyetem látta őket vendégül.

Hát, ahhoz képest, hogy a 90% házas volt, igaz a legtöbb 18-20 éves volt, úgy dugtak félre, mint az állat

2019. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
en itt elek Romaniaban,de meg nem sikerult ossze szednem senkit se.
2019. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtanuláshoz sok sikert. Én 12 éve tanulok románul, de az érettségin még mindig parázok. :D


A románok közt is vannak rendesek, nyugi. S nem hinném, hogy egész Bukarestben te lennél egyedül magyar. :)

2019. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Neurotech ***** válasza:
Szerintem különösebben nem változik a sikerrátád a nők terén. Főleg hogy mint minden európai fővárosban vannak külföldiek is egyetemisták stb.
2019. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínű lesznek olyanok akik lenéznek, de olyanok is akik nem. Egyébként van ott egy szuper szervezet magyar egyetemistáknak, ajánlom hogy mindenképp keresd fel majd őket. :)
2019. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg ne félj, sok sikert 😊💚
2019. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha romániai magyar lennél, nagyobb hátrány lenne. Így nyert ügyed van, Bukarestben nyitottak a külföldiek felé, angolul majdnem mindenki beszél. Ha egy valamiben erős ez a város és ország, akkor az pont a női felhozatal.
2019. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!