Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha zárkózott, és túl szerény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zárkózott, és túl szerény vagyok akkor sosem fogom megtudni hogy milyen érzés szexelni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem járok társaságba. Nemrég megszerettem egy lányt aki viselkedésileg pont az ellentétem, de úgy érzetem hogy vele jól kijönnék. De nem lett belőle semmi.
2019. dec. 22. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Akkor sosem.
2019. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Iratkozz be vmi küzdősportra, menj el kvázni. Sportolj vmit..nyiss a világ felé. Én is ilyen voltam amilyen Te.


26f

2019. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj a lányokat nem érdeklik a szerény csendes fiúk
2019. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem. Képzeld ha nem veszel kaját, akkor meg éhen halsz.
2019. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban próbálj meg lányokkal beszélgetni majd ha ez megy akkor járj az ő társaságukba is. Még az is lehet hogy ott megismerkedsz valakivel. Ha van még kérdésed vagy szeretnél beszélni akkor írj privit.
2019. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Aztán a munkahelyemen az egy kolléganőm monta hogy szívesen lefekszik velem. Így veszítettem el 28 évesen. Most 31 vagyok és még mindíg nem jött össze egy csaj, de most már nyitottab vagyok azóta

31/F.

2019. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!