Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen texhnikakat ismertek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen texhnikakat ismertek, használtok menstruáció alatt szeretkezés, erotika megtartására?

Figyelt kérdés
Nálunk itthon ezeken a napokon nehez megoldani.
2019. dec. 22. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Szopni akkor is tud a nő!
2019. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor nincs semmi problémám ugyanúgy tudok szexelni menstruáció idején is.
2019. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden csajommal szexeltem akkor is. Mi a gond vele?
2019. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk olyankor a fürdőszobában megy a móka! Ott könnyebb eltüntetni a nyomokat!
2019. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs praktika, örülök, hogy élek, olyan görcseim vannak ! Ha 5 napot nem bír ki egy ferfi az az ő baja !
2019. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szexelek ha vérzek, akkor csak szopok és kézimunkázom, de azt minden nap szeretem csinálni. Ilyenkor azt se szeretem, ha hozzám érnek, ezért, ha már nagyon nem bírom masztizom. Aztán ha elmúlik lehet szexelni.
2019. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A piros napokon kielègit alul ( persze van fenn tampon) extra orgazmusom van ha a csiklòm nyaldossa.
2020. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!