Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szexeltetek már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szexeltetek már úgy, hogy közben a partneretek menstruált? Jó vagy rossz élmény volt számotokra?

Figyelt kérdés

2018. febr. 19. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
En nem..valahogy nem mozgat meg es ha most en leszek a rossz nekem kicsit undorito is ..de kinek mi.
2018. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen többször is megtörtént már, egyáltalán nem volt rossz élmény, odafigyeltünk a megfelelő körülményekre és nem volt olyan zavaró. Nem arra figyeltünk oda hanem csak egymásra, kívántuk egymást.
2018. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Jovolt nemvolt vele semmi gond elobb elment ennyi
2018. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyen, kicsit maszatolósabb meg azért nem ár teríteni magatok alá valamit ne az ágyra menjen a vér. De valamiért nekem olyankor sokkal jobban ingerli a péniszem melegebb is meg szűkebb és hamarabb elmegyek tőle meg ő is ennyi a különbség. XD
2018. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen , két kapcsolatban . Intenzívebb volt és erőteljes az orgazmusa , többször is elélvezett mint normál . Nyaltam is neki , ami nagyon izgatta , semmi gond nem volt .
2018. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Jó volt, mint úgy alapból a szex.
2018. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Rendszeresen. Nagyon jó érzés volt, mert jobban csúszott, síkosabb olyankor a vagina. Viszont gyengéden kell csinálni, mert érzékeny is. Törölközőt az ágyra, aztán mehet a gumi nélküli szerelmeskedés. :)
2018. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Akkor a legjobb! Sokkal erősebb, izgatóbb az illata, és egy fokkal melegebb is a punci.
2018. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Persze, rendszeresen. Engem nem zavar, sőt, kifejezetten szeretek olyankor szexelni. Ad hozzá egy kis pluszt. És a lányok is jobban élvezik, ha le tudják vetni az ezzel kapcsolatos gátlásaikat. Eddig minden barátnőmmel szexeltünk akkor is, ha épp megvolt neki. Jó, azért volt olyan aki elsőre nem akarta, mert negatívumként élte meg, és nem hitte el, h nekem ez nem gusztustalan... Hát már hogy lenne egy nő gusztustalan?! És mivel a menstruáció is hozzá tartozik, olyankor is ugyanúgy szeretem, sőt talán még egy picit jobban is, h ne érezze magát rossznak ilyenkor. Mondjuk az picit fura, h nyalás után nem nagyon akarnak csókolózni, de ez kb olyan lehet, mint mikor a legtöbb pasi cumi után nem akar... :D Amúgy meg állagra kb ugyanaz, csak a színe meg az íze más. Én kifejezetten szeretem az ízét, az illatát, nem szeretem kihagyni ilyenkor a szexet, mert aztán várhatok egy hónapot annélkül, h testközelből érezzem, h ízig-vérig (szó szerint) nő!

Egyébként sok hapsival beszéltem erről, és többségünket nem zavarja, úgyhogy lányok, ne legyetek gátlásosak, tessék megragadni az alkalmat, vagy legalább ne zárkózzatok el tőle teljesen, meglátjátok, teljesen új távlatok nyílnak majd meg...

2018. máj. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nagyon jó volt. F 39
2018. júl. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!