Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jogos lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos lehet, hogy önző voltam az ágyban egy kb.2 perces aktus alatt? (Főleg férfiak válaszát várom)

Figyelt kérdés
viszonylag friss kapcsolat volt, kb 2 percig bírta és ez nagyon bántotta is, többször mondta,hogy sajnálja,hogy ez eddig tartott és nekem nem volt olyan jó. Mivel még friss volt, soha nem tettem szóvá, hanem inkább előjátéknál és szexnél próbáltam rávezetni,hogy nekem, hogy jó hátha kicsit javul utána az önbizalma. Szakításnál pedig megkaptam, hogy nem volt velem jó a szex, mert túl önző voltam. Szerintetek mi lett volna a jó megoldás?
2019. dec. 22. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2019. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy a rávezetést úgy élte meg, hogy magaddal törődsz. De nem tudom, nem voltam ott. Ha nagyon nem megy, és nincs erős érzelmi kapocs, nem érdemes erőltetni.
2019. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ezt nem értem.
2019. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%

Hogy 2 perc alatt elment ?

Ez csak a nőknél 2 perc

A férfiaknál onnét ketyeg az óra,mikor e merevedés megtörtént .Nekik nincs szűkségül elő játékra sem .

2019. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én se értem

Most a kérdező nő vagy férfi?

Nem a homo kategóriaba akarta írni?

2019. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Önző? Azért mert te is szerettél volna elélvezni? Hülyeség! Teljesen jó voltál! Sok nő nem igyekszik rávezetni-megmutatni a pasit, hogy neki mi a jó! Csak fekszenek némán és várják a csodát! Te megtetted! Nem Te vagy a hibás, egyáltalán nem vagy önző!
2019. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én vagyok a nő, 2 percig tartott maga a szex, előjáték nem igazán volt. Ha már így alakult az előjátékot szerettem volna kitolni, illetve szexben is jeleztem,hogy mi az ami igazán tetszett
2019. dec. 22. 18:54
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom, most komolyan 0 előjátékkal és 2 perc reszeléssel azt hiszi, hogy ez normális. 🤦

És Te vagy az önző, mert élvezni akarod a szexet?

Menjen jó messzire, az ilyenért nem kár.

2019. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem jogos, a kisfiú volt önző.

Keress jobbat!

2019. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
ez csak egy gyorstüzelő válasza volt a sértettségére,ne vedd magadra! maradjon a kezénél ha nem tud párost játszani.
2019. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!