Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok valaszat varom! Nemreg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok valaszat varom! Nemreg osszejottem egy csajjal aki labimadot keresett. Bevallom en is az vagyok. Aktus nem volt, nem is lehetett mert vegig oszeszoritotta a labait valahanyszor probaltam puncijahoz ferni kezzel v szammal?

Figyelt kérdés

Szo szerint attol nyogott elvezettel, hogy szamba dugta a labat es zabaltam oket?


Tenyleg leteznek meg ilyen nok akik ezt tobbre tartjak mint egy szimpla aktust? Alig akartam elhinni A vegen szajjal kivegezett irdatlanul de meg akkor sem hagyta hogy viszonozzam. Elkepeszto nem?



2019. febr. 12. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nekem kamunak tűnik. Találtál egy perfekt lábas lányt, (akit minden nap háromszor is keresel) és akkor itt tovább keresel lábas lányt? (mert ha nem keresnél nem fáradnál itt)
2019. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kamu. Nekem volt egy barátnőm,aki azt szerette, ha hanyat fekszek a földön.Ő ül az ágyon és a talpával simogatta az arcomat, nyomta a lábujjait a számba.Izgatta, hogy én ettől elélvezek.F
2019. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kérdés? Vagy mit akarsz?
2019. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:'DDDDDDDD
2019. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elképesztö igen :) ilyen nincs az életben
2019. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lábával nem is birizgálta a botot? Ejjj.
2019. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez 100%, hogy kamu... A "Szó szerint..." rész miért kérdés? Nagyon bírnám én is egy lábfétist kedvelő nőt, de ez csak totál álom marad...
2019. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!