Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori hogy mas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy mas lányok szeretik a kikotozest, fenekelest, lefogast, fojtogatast szex kozben?

Figyelt kérdés
Vagy ettol mar perverznek szamit egy csaj? Pasik altalaban vevok erre?
2019. dec. 23. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen jó, nem perv.

Nekem tetszik 33F.

2019. dec. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Kikötözés, vagy arra vágyás szerintem kifejezetten gyakori, sok barátnőm szerette.


A perverzió mindig viszonylagos. Nekem a fojtogatás már kicsit erős, vagy inkább veszélyes, de még izgató.


A fenekelés gondolata annyira nem izgat, de ha őt igen, akkor jó eséllyel engem is. Ilyennel nem rémlik, hogy találkoztam volna.


45F

2019. dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fojtogatàs felejtős, a többit szeretjük mindketten❤️ 33/N, 30F Fogalmam sincs mennyire gyakori. Szerintem nincs benne semmi perverz.
2019. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 subrette ***** válasza:
100%
Nekem bejön mind ezek közül.
2019. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Full kamu
2019. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha nagy általánosításban nézzük, szerintem minden nőben benne van egy kicsit, hogy titkon vagy nyíltan vágyik az ilyen dolgokra. Valakiben nagyon benne van, el sem tudja képzelni a szexet nélküle (én például ebbe a kategóriába tartozom), de van, akinek kicsit extrémebb helyzetekben támad kedve ezekhez.

Meg persze a nők másik csoportja, akik szeretnek irányítani, uralkodni a pasin. Ezt például én el sem tudom képzelni, milyen lehet.

Szóval visszatérve, szerintem ez egyénfüggő, de azokban a nőkben, akik az alárendeltebb szerepet játszák, ha csak egy minimális szinten is, de megvannak ezek a vágyak.

2019. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Eddig még egy férfi sem utasította vissza, mikor elmondtam neki, hogy mitől lenne élvezetesebb számomra a szex. :)

20/L

2019. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
#7 full kamu.
2019. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a csajok 80%-a szereti. de ennek a fele vagy nem tudja magáról, vagy saját maga előtt is tagadja. :)
2019. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A pálcás, fakanalas fenekelést imádom! A verés alatt szenvedek, de utána igen feldobva, eufórikus hangulatban érzem magam!
2019. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!