Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés egy 18-20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy 18-20 éves lánnyal szexelni?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nem adatott meg, hogy átéljem ezt, így 25 után pedig egyre kevesebb az esély, ezért kérdezem. Milyen érzés volt? Jobb mint egy idősebbel?
2019. dec. 23. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanolyan
2019. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Ne add fel én mikor 38 voltam itt találtam egy 17 éves sugarbabyt, de sajnos azóta eltűnt, amúgy csak attól hogy fiatal nem lesz jobb vagy rosszabb a szex
2019. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Én 25 éves vagyok és 20 éves a barátnőm. Egyetemen ismerkedtünk meg. (Én már végeztem, ő elsős volt.)


De bőven tudok sztorikat 25-35 éves férfiaktól, akik voltak 18-20 éves lánnyal annyi idősen. Még ha 14-17 évessel akarnál szexelni akkor megérteném ha bánkódsz, de azért annyira még ne temesd magad, ha 18-20 évesekről van szó. Járj sokat olyan helyekre, ahol vannak ilyen korú lányok.

2019. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát... tapasztalatlanabbak, de igyekvőbbek. Ezért ami nincs meg technikában, az meg van bevállalósságban.
2019. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

25 évesen, miért lenne lehetettlen 20-as csajt tolni?

Még 30 évesen sem az... Sőt...


33/F

2019. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Jo :)
2019. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mondjuk pont nem a bevállalósság tetszett, hanem hogy olyan édesek, vagy is akikkel én voltam, bújósak, és mondjuk én szex előtt után imádtam velük beszélgetni. Számomra izgató ha egy lánynak a fejében is van valami..
2019. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Azért tudom irigyelni, aki átélte ezt :)
2019. dec. 23. 11:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Olyan mint 22 évessel, nem az életkortól lesz valaki más az ágyban, hanem a személyiségétől, a tapasztalataitól na meg attól függ, hogy a férfi mit hoz ki belőle, mennyire tudja elérni hogy elengedje magát.

Ne azt nézd, hogy a partnered személyijébe milyen évszám van, hanem azt hogy tetszik/nem tetszik és mennyire tudod a kölcsönös szimpátiát kiépíteni. Ha egy 21 éves csinos, belevaló csajjal találkoznál akivel erős a kölcsönös szimpátia akkor azt mondanád neki "áááá kösz nem, 3 napja betöltötted a 21-et"?

2019. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor tégy valamit hogy legyen kapcsolatod, partnered. Pl én is kedvelem a nálam fiatalabb nőket, lányokat, de nem csak velük vagyok nyitott, ahogy előttem is írták a személyiség a fontos. Lehet akár 16 éves is ha nem illünk össze akkor a szex sem lesz jó.. Az a baj, hogy gyakran a szex a célja az ismerkedésnek, ami előfordulhat de akkor lesz jó a szex ha meg is ismerik egymást.
2019. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!