Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki milyen gyakran találkozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen gyakran találkozik a szexpartnerével?

Figyelt kérdés
Ki szokta felhozzni hogy találkozatok a nő vagy a férfi? Milyen a kapcsolatotok a szexpartnerrel, tudtok egymásról dolgokat, szoktatok beszélgetni csak úgy? Ha igen milyen gyakran?

2019. dec. 24. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

heti 2-3 alkalommal találkozunk, közösen előre megbeszéljük hogy mikor találkozzunk


a napi történésekről szoktunk beszélgetni, de a főként a szex tölti ki az időnket

2019. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Héti 3-4x ez egy rendszer max akkor szólunk ha nem jó mindent tudunk egymásrol
2019. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Soha mert nincs.

De keresek.


37 bp

2019. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyikkel hetente 1-2X, a masikkal kb 2 hetente. Egymasra irunk, mikor eppen ki.

Persze, beszelgetunk is. 1-2 dugashoz nem, de egy ilyen szeretoi viszonyhoz nekem kell a haversag is.

2019. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ennyire gáz lenne már kapcsolatban szexelni vagy mi? L
2019. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondta senki, hogy gaz. Csak ahhoz kell egy parkapcsolat is.
2019. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Macnab ***** válasza:
29%
Minek kapcsolat a szexhez? Kapcsolatban a nök elkényelmesednek, a szex monoton lesz, és persze ha összeugrás van az elsö ami megszünik az a szex...
2019. dec. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amig meg volt szexpartnerem, legutobb ket evig (par honapja ert veget) akkor heti 1x talalkoztunk, altalaban o irt ram mert en szabadabb vagyok ezert inkabb hozza alkalmazkodtam. Persze volt h en irtam, csak gyakoribb volt h o. Igen, sokmindent tudtunk egymasrol, sokat beszelgettunk mikor talalkoztunk (nalam is aludt mindig) es neha elmentunk egyutt bulizni is, haverokkal stb. De altalaban az volt h atjott beszelgetunk, szex aztan beszelgetes es egyutt alvas. De embere valogatja kinek mire van igenye. Beszeld meg a partnereddel h te mire vagynal ill h o mire nyitott:)
2019. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!