Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gazdag lehet az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gazdag lehet az a férfi akinek több bank kártyája van?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, pl ha a lejárt kártyáit is magánál tartja
2019. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 bankkártyám van, szóval cáfolnám ezt a megállapításod. Én nem vagyok gazdag.
2019. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy van, és nem vagyok szegény, csak szegényesen élek... :)))

Érvényesek azok a kártyák?

Van hozzá a számlákon pénz, vagy csak mínusz hitel?

Hahó, a látszat sokszor csal.

2019. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem kettő van és gazdag vagyok.
2019. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bankkártya, vagy hitelkártya? Nem mindegy!
2019. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlag ,melós embernek is simán lehet több, csak ebből egy ami a számlájához tartozik, a többi meg hitelkártya.
2019. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2 kártyám van. Nem vagyok gazdag. És férfi sem.


Volt olyan munkahelyem, ahol a bérenkívüli juttatáshoz járt egy bankkártya is. (nem Szép kártyáról beszélek!)

2019. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem 3 bankkártyám van. 1 amit még anyukám nyitott nekem tizenévesen OTP Junior, 1 Erste Diák amit én nyitottam magamnak mert azt láttam az olcsóbb és egy HSBC bankos, mert Angliában is dolgoztam már kint és oda is kellett egy bankszámla hogy az ottani fizumat tudják utalni rá. Nem vagyok gazdag.


23/F

2019. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
hány éves vagy, 8?
2019. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Manapság már annyi kártya kell mindenhez. Nekem is van egy pár. Nem rossz az anyagi helyzetem de egyáltalán nem nevezném magam gazdagnak. Van a sajátom, van a párommal közös, egy Revolut külföldi utazásokhoz, egy hitelkártya meg egy családi vállalkozásos. Elhiheted, hogy egyiket se azért csináltattam mert már nem fért el a többin a pénz.. :D
2019. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!