Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! A szőr szexi egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A szőr szexi egy pasin? Nem zavaró, ha ilyen neki?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, az jól néz ki ha a herezacskó borotvált, a pénisz feletti rész trimmelt, a comb viszont szőrös?


Én ugye nem tudom objektív megítélni saját magam, mert gyakran látom a testem és amit gyakran látunk azt megszokjuk, még ha furcsán is néz ki.


Az egyik exem kérte régen, hogy borotváljam teljesen, igazából nem zavart, de amikor láttam tükörben, akkor furcsán nézett ki, hogy szőrös a combom, középen meg csupasz..



2019. dec. 25. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, jól néz ki.
2019. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejon ha borotvalt a penisz
2019. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2, és hogy ideális ha ez pl szőrösebb pasinál van? a combját is szőrtelenítse, vagy ami a hasán van azt is szedje le, hogy legyen valami összkép? (csak kérdezem)
2019. dec. 25. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó a szőrös,de nem bozontos,mégiscsak pasi.
2019. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, nincsenek nagy elvarasaim a tobbi maradhat, az sem tragedia amit te irtal ugyis megfelel, csak szimplan jobban szeretem ha csupasz ennyi :)
2019. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2019. dec. 25. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez a ‘kedvenc fazonom’. Szerintem visszataszito ha egy pasi csupasz, nem ferfias. Plane hulyen nez ki ha szoros mindenhol mashol csak ott nem:D en is azt szoktam mondani hogy herekrol azert legyen leszedve meg a penisz toverol (ha valakinek ott is szoros) de felul rovidre legyen nyirva. Ez a legjobb:)
2019. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem szőrösen jobb

21L

2019. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én az exemen imádtam hogy teljesen szőrös, hasa háta is az volt. De sose vette le a pólóját, de én imádtam a pólója alá nyúlkálni és a hátát karmolászni. Szerintem egy férfi ettől igazán férfias.
2019. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!