Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek az idősebb pasik?

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 21:00
 61/96 anonim ***** válasza:
85%

Igazából 30-tól 60-ig

Apakomplexusom van szóval kifejezetten az idősebbek jönnek be xd

21/L

2020. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
82%

59-es!

Nem az a baj, hogy neked nem jönnek be az idősebb pasik, hanem az, hogy ilyen leszolóan beszélsz mások velemenyéről.

Szerinted egy ilyen stílusban megfogalmazott kérdésre van bárkinek kedve válaszolni?

2020. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
89%

Még jó hogy a 19 éves lány még véletlenül sem lány :D

Csak egy újabb magát lánynak kiadó pasi, ne etessétek a trollt, egyszerűen savanyú neki a szőlő, van ilyen.

2020. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
39%
Aha😆 vagy csak neked savanyú a szőlő mert nem minden lánynak kell vénember. Szerinted egy fiú használna ilyen emodzsikat?😅👌
2020. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
92%
Igen, és nekem a sokkal idősebbek. L/27
2020. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon fura szituáció. elmúltam 45 (Férfi) s úgy látom most szinte több lehetőségem lenne csajozni mint fiatalon. Jó, szerencsére nem az "átlag" korosztályom vagyok. Elkezdtem figyelni miért van ez...a mostani 20-on éves fiúk közt alig látni "Férfit"! Néha azt is alig tudom eldönteni fú e vagy lány.....bokanadrágban...stb. Szóval valahol nem csodálom hogy a nőknek bejön az idősebb (is). De ez fordítva is igaz, a fiatal fiúknak is bejönnek az idősebb nők....
2020. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
84%

Bejon de akkor legalabb nezzen ki jol

15l

2020. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
19%

Nekem sem kell vénember. Maximum 5-6 év legyen a korkülönbség. Nen a nagyapámmal vagy az apámmal akarok együttélni, hanem egy korombelivel.

Mi értelme van olyan pasival együtt élni, aki mikor meghal 90 évesen, akkor én még csak 30-40 leszek? Semmi. Együtt akarok megöregedni valakivel, nem pedig melléöregedni.

2020. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon teszettek mindig az idősebb pasik, de azért álljunk meg egy szóra.... Ez nem általános érvényű azért. Nem arról van szó, hogyha egy férfi idősebb, automatikusan vonzó, mert rengeteg ronda, pocakos, vagy buta primitív idős férfi is van. De amelyik sármos, az tényleg nagyon...és persze, (jó esetben) tapasztaltabbak, érettebbek, mint a fiatalabbak.
2020. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
87%
Igen. 20 éves vagyok, a +15 év még belefér
2020. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!