Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális, hogy nagyon bejönnek az idősebb (30,40,50-es) pasik?

Figyelt kérdés
Mostanában csak nálam jóval idősebbekkel feküdtem le. Sokszor ha az utcán meglátok egy ilyen idősebb, izmos pasit, akkor legszívesebben ott helyben leszopnám. Más lány is van ezzel így? 19L
2019. júl. 2. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nagy divattá nőtte ki magát.

Az említettek, főleg a 30-sok - feleséggel meg gyerekkel az oldalukon - titokban bele is mennek ebbe, de még hogy milyen sokan!!

2019. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
normális
2019. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha ezt írja egy férfi hogy nagyon bekönnek a fiatal lányok az mennyire nem normális illetve csak annyira mint a kérdés!!
2019. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Nekem meg a 18 feletti lányok jönnek be.
2019. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled! Ilyen az ízlésed! Úgy éld az életed ahogy jól esik!
2019. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha meglátok egy ilyen jóalakú kis tini lányt az utcán én meg rögtön arra gondolok vajon hogy élvezne ha kinyalnám ? Nagy-e a csiklója ? Szőrös-e neki ? Kíváncsiság...de sajnos nagyon ritkán tudom meg.
2019. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem mondanám, hogy annyira normális, de előfordul. Nem mellesleg, az sem az, hogy sokan bukunk a fiatal lányokra.
2019. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem teljesen normális! Legalábbis nekem tetszik! 😀😍🤣😎

50Ffi

2019. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tök rendben van. Semmi nincs abban ha atyai szeretettel megengedjük a kislánynak,hogy az ölünkbe hajtsa a fejét....😈
2019. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az viszonylag sztem normális h az idősebb pasikhoz vonzódsz, mert én is így vagyok ezzel, de az h ha látsz egy idősebb és izmosabb pasik akkor azonnal lesz*pnád na az nagyon gáz.


L

2019. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!