Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy visszahúzódó, csendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó, csendes fiút minden lány visszautasít?

Figyelt kérdés
Eddig csak szomorúságot okoztak a lányok nekem. Senki nem tud engem megszeretni. Pedig elvileg azt mondják sokan hogy a belső számít, és én úgy érzem hogy nem vagyok rossz ember. Nagyon tudnék szeretni, és őszinte és megbízható lennék azzal aki szeretne engem.
2019. dec. 26. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszautasítani azt lehet, aki kezdeményez. Hányszor próbálkoztál idén?
2019. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neten sokat, élőben csak 1x mert nem vagyok társasági ember. Én úgy éreztem hogy tetszem a lánynak, de mégsem. :(
2019. dec. 26. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
A net a legtöbb férfinak nem nyerő. Ki kell lépni az utcára.
2019. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elcsepelt klise, de valoban igy van. Ameddig a magadba vetett bizalmadat masoktol teszed fuggove, az esetek tobbsegeben visszautasitas fog erni.

Ha visszautasit egy lany, az jelentheti akar azt is, h o eppen nem abban az eletszakaszban van, amikor nyitott egy kapcsolatra, es ezer mas dolgot...

De, ha szimplan csak nem jossz be neki, az sem a vilag vege.

Az o velemenye is szubjektiv, mint mindenki mase.

A visszahuzodas, a csendesseg nem problema, az onertekeles, ill. a realis onkep hianya mar annal inkabb. Megkeseriti az egesz eletedet.

Ugy erzed, h nem vagy szeretheto?

Jok a megerzeseim?

2019. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy nem nyitott egy újabb kapcsolatra, de miért nem mondja meg?


Eddig úgy gondoltam hogy szerethető vagyok, de ezek után már nem tudom.

2019. dec. 26. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...ne legyél felénk!

A lányok nem fognak elédmenni.

Ők pont a fiúkat várják, hogy lépjenek, csak apró jeleket adnak, ha bejossz nekik.

És mi van akkor, ha elutasít, legalább tudod, és van még sok lány rajta kívül (fent írták, hogy élethelyzettől függ, lehet, hogy nem veled van a baj).

Próbálkozz nyugodtan, előbb-utóbb sikerülni fog.

16/L

2019. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!