Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik fiatalon idősebbekkel szexeltek? És mi vélemény róla ha volt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 26. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Volt. Konkrétan úgy 5 percig bírta a szexet vagy lehet addig sem. Azt gondolta majd a nyalással elmegyek. Hát tévedett.

Azóta nem ismerkedtem idősebbel.

43 éves volt ő. Én meg akkor voltam olyan 25-26

2019. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát kedves #11, akkor neked balszerencséd volt.

Bár az nem derült ki az irásodból, hogy mit jelent az, hogy "5 percig birta" ?

1. Azt jelenti, hogy elélvezett 5 perc után

2. Azt jelenti, hogy lelankadt 5 perc után

3. Azt jelenti, hogy eldőlt 5 perc után a fáradtságtól ?


Ha az 1., akkor az neked is szólhatott, mert annyira jó voltál neki és lehet nagyon jó vizuális élményt is kapott.

Ha a 2., akkor lehet te voltál krumpli, mert lelankadt tőled (nem biztos, csak lehet)

Ha a 3., akkor meg neked kellett volna eldőlése után talán fizikálisan aktivabbnak lenned, hogy mindkettőtöknek !!! jó lehessen és ne maradjon benned negativ élmény.


De ahogy az irásodból kiérzem, te vártad volna a csodát tőle és itt mondod el, hogy ő mennyire krumpli volt.

2019. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

,, kedves " ítélkezős utolsó válaszadó

Ő nem bírta tovább és elmondta, hogy képtelen többre. :) ez van. Nekem viszont több kell. Nem 2 óra, nem 1 óra. De legalább fél óráig egy férfi bírja már. Viszont ez már egészségügyi probléma vagy lelki baj, ha nem bírja. Én nem tudtam neki megoldani neki. Mert ő se akarta megpróbálni, ő kijelentette hogy nem fogja, és kész. Ez pedig önzőség. És igen balszerencsém volt vele. Ez van :-D.

2019. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ÉrettFfi ***** válasza:
Talán még lesz egyszer ilyen fiatal nőre esélyem.
2020. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13-aska,


Teljesen igazad van, igy ahog yleirtad, igy tényleg ő volt az önző és "krumpli". Egyetértek veled.

2020. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kívánom minden ilyen idős pasinak meg csajnak aki összejön ezekkel hogy a lányuk majd a jövőben álljon össze 16-17 évesen egy 30-as 40-es palival.. remélem majd örültök neki és támogatjatok
2020. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolso :

Na és akkor mi van ha összeáll vele, sokkal több szeretetet, megbecsülést fog kapni a 17-18 éves lány egy 40-es, hangsulyozom kulturált pasitol, mint egy rendeljünkpizzátyoutubeozzunk 20-onéves sráctoool, akikre nem tudnak a mai lányok felnézni, férfiként tekinteni és rengeteg szomoruságot és gyomorideget adnak a lányoknak.

Igen sajnos ez a jellemzö, és tudom vannak pro és kontra helyzetek, de azok mindenhol vannak, mindenben.

2020. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az a negyven éves is ugyan olyan volt 20 éves korában mint a mostaniak :D ... Különben is, én nem ítélkeztem, annyit kérdeztem örülnének e ha a lányuk is ilyen kapcsolatban lenne 16-17 évesen.
2020. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!