Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha remeg és mindig mindent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha remeg és mindig mindent elszúr, az azt jelenti?

Figyelt kérdés

40 éves faszi vagyok, alig voltam facér életem során, monogám vagyok talán. Gyerek nincs.

Van egy kiscsaj, akinél szoktam vásárolni, fél éve került oda. Rettentő fiatalnak nézem, kb 20. Mindig mindent elbxsz, ha előtte állok, nem tudja összeadni a 10+10-et, kiszór mindent a kezéből... mindent elszúr. Szerintem tetszem neki, szerintetek is ez egyértelmű? Vagy azért annyira nem.

Először csak nagyon bejött, hogy egy ilyen fiatal csajnak tetszem. Mindig velem egykoruakkal kezdtem, bár szerintem szép a kiccsaj, de nem tipikusan az esetem, volt is barátnőm 10 évig... de két hónapja kidobott, és egyre jobban kattogok ezen a kiscsajon. Hagyjam, mert ez óriási körkülönbség, vagy ne foglalkozzak a társadalmi elvárásokkal, és ihaj-csuhaj? 10 éve nem csajoztam, mit mondjak neki? A fecskék jobb fejek, itt szar az idő, gyere, menjünk Afrikába, aztán jöjjünk vissza tavasszal, vagy mit? :)



2019. dec. 26. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Hagyd békén. Lehet tényleg csak ennyire szerencsétlen szegény.


Na meg, ha jól nézel ki? Nem biztos, hogy akarna bármit is tőled- hacsak nincs apakomplexusa...

2019. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

40 éves pasiként csak megtudod különböztetni h a csaj zavarban van előtted, vagy tényleg mindig ilyen béna.

Sztem kezdj el vele kicsit flörtölni. Kérdezd meg tőle viccesen h miattad van zavarban? kezdj el vele kicsit beszélgetni.

Abból sokminden kiderülhet.

l

2019. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem meg tudom különböztetni. Én azt gondolom miattam van zavarban... de azért mégse 100%, mert próbálkozik kommunikálni, de nagyon félénk, gátlásos.

Az igazság meg az, hogy én bár nem akartam, egyre kedvesebb és beszédesebb lettem vele szembe, szerintem már ő is látja rajtam, ha nem hülye.


Kicsit azon is aggódom, hogy egy ilyen fiatal lány ilyen gyengéd romantikus szexre vágyik, én meg azért kicsit vadabbra. 20-25 évesen tök más volt, mint most.

2019. dec. 26. 20:19
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es: Egyetértek, az, hogy remeg, zavarban van a jelenlétemben, az nem teljesen azonos azzal, hogy kapcsolatot is akar kezdeményezni. Mégis mintha ez egy nagyon erős szexuális vágyat jelezne.

Néha tapasztalok ilyet. Nagyon ritkán. Talán életemben kétszer nem kaptam meg a visszajárót, amire örökre emlékezni fogok, mert az egy olyan pillanat volt, bár soha nem lett folytatása.

2019. dec. 26. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
“Egy ilyen fiatal lány ilyen gyengés romantikus szexre vágyik” - ezt miből gondolod? Ez nem kortól függ, hanem személyiségtől/beállítottságtól. És nem, ezt a viselkedéséből sem lehet elsőre megállapítani.
2019. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit azon is aggódom, hogy egy ilyen fiatal lány ilyen gyengéd romantikus szexre vágyik" - már megbocsáss bro' de ne dönts már előre hogy ki milyen szexre vágyik.

Ha 40 éves vagy akkor látod mi az ábra, kezdeményezz ugyanúgy mintha nem 20, hanem 30 v. 40 éves lenne a lány. Mosoly, kommunikáció, elhívod valahova aztán majd elválik. Ne te döntsd el helyette, hogy akar-e tőled valamit, döntse el ő hogy lecsapja-e a magas labdát amit feldobsz neki.

2019. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!