Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lehet ugyanolyan élvezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lehet ugyanolyan élvezetes a szex egy csúnyább és/vagy dagadtabb nővel, mint egy széppel?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem fogja eléggé élvezni velem a szexet a barátom, mint egy nálam szebb és csinosabb nővel tenné azt.

2019. dec. 26. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Naa legyen önbizalmad. Nem véletlenül választott téged a barátod. Te tetszel neki és nem más! Sok sikert csajszi! L
2019. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Téged választott, akkor valószínűleg Te vagy az esete. Nem? F
2019. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled van iztos tetszel neki,kulonben nem lenne veled:D legyen onbizalmad, igenis lehetsz csinos attol meg hnem vagy egy modell tipus. Sokaknak nem is jonnek be az ilyen csajok. Plusz nem is csak a kulso szamit ha a szex elvezetetol van szo. Ha idegesito vagy buta a no akkor sem lesz kirobbano a szex. Illetve ha egy csinos vekony no fadarab az agyban vagy bena a technikaja? Hat akkor azt is megette a fene. Raadasul ha valakit szeretsz es a parod akkor az ad egy pluszt, erzelmi toltetet. Egy random csajjal hiaba jo no akkor is uresebb lesz a szex
2019. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. De a kérdésemre szeretnék válaszokat!
2019. dec. 26. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, sot, ertekelni fogja a tested, ha veled van! Legyel kivanatos, szexi, odaado! :)
2019. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek egyforma az ízlése. Van akinek ez tetszik, van akinek az. Így látatlanba nem tudok válaszolni.
2019. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az hogy csúnyább és dagadtabb?

Mint ahogy előttem irják, pont te tetszel neki akkor te

szép vagy és kivánatos a számára.

Úgy hogy fel a fejjel.

Nekemi s a husis lányok, nők tetszenek és ilyen is a barátnőm.

No meg a pláza cicák, agyon sminkelt csajok nem szépek nekem.

2019. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet akár élvezetesebb is. A kövérebb nők - az extrém esetek kivételével - inkább jobbak, kellemesebbek, mint a soványak, de ezt csak az tudja, aki kipróbálta, és nem csak fanyalog. Igaza van a régi mondásnak: nagy kofferbe jó pakolni, csak az utcán nehéz húzni. A csúnyaság nagyrészt megszokás kérdése, és a jó kedély, kellemes egyéniség nagyban ellensúlyozza.
2019. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, sőt :P nem a külsőn múlik. Volt úgymond nőies partnerem és szétszedtük az ágyat, meg plázacica bombázó is amelyik feküdt mint egy darab fa.

Úgyhogy fel a fejjel, engedd el magad és élvezd az erotikát, azért akar a barátod veled lenni mert kíván.

2019. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne élvezné? Te tetszel most neki és nem egy szebb nő. Neki te vagy a szép vagy a legszebb. Nincs ilyen, hogy egy szép nővel jobb a szex. Én szexeltem már modell alkatú csajjal és husisabbal is, de az utóbbi jött be a leginkább.
2019. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!