Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak az első szex akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak az első szex akkor sem lehet élvezetes ha idősebb, tapasztaltabb férfival veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem élvezetes volt, nem fájt egyáltalán. Akkor még 14 voltam partnerem 19volt
2019. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Mindenfeléképpen lehet élvezetes!


33/F

2019. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem elég jó volt, csak az első 5 percben fájt behatolás után, de utána jó lett.


én voltam 16, párom 18


még most is együtt vagyunk.


19/L

2019. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

Próbáljuk ki és eldöntöd! Szerintem nem csalódnál 😉

48Ffi

2019. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
De igen! Az első szex is lehet élvezetes!
2019. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
A behatolás fájt, és elég sokáig elhúzódott... de utána nagyon jó volt. SZóval, ha figyelmes és türelmes a partner, és nem csak a saját farka érdekli, akkor jó lesz a lánynak is.
2019. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalam eddig minden szuz lanynak elvezetes volt, csak az elso 2-3 perc volt rossz.
2019. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokkal idősebbel veszítettem el. Nagyon féltem, úgy gondoltam hogy csak rossz lehet, az elsőt át kell vészelni és kész.

Ennek ellenére csak egy egészen picit fájt, jó élmény volt, és kétszer elmentem.

2019. dec. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam utólag kiderült, hogy szűz fiúval vesztettem el, azt adta be, hogy tapasztalt, közbe mégse. Viszont nekem ebből semmi hátrányom nem származott, tökéletesen bánt velem, semmi nem fájt.
2020. jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!