Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Fiúk! Voltatok együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Fiúk! Voltatok együtt már idősebb pasival? Miért vonzódtok inkább hozzájuk, mint saját korosztályotokhoz?

Figyelt kérdés
Mekkora volt a korkülönbség? És fordítva is Pl.25 felettiek, miért akarnak 18 év alattiakat? Van aki 25 felett családos, már vagy barátnője van, még is fiatalabbal is lenne.

2019. dec. 26. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Én közel a 40 hez is 20 alatti lányt keresek. Ők izgatnak.F
2019. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És volt már valami valakivel?
2019. dec. 26. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Idősebbek 60 nál kezdődnek .
2019. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

A negyvenes éveim legvégén is a huszonéves lányok foglalkoztatnak, vonzanak. Akár laza akár komoly kapcsolatról legyen szó. Valamiért a saját korosztályom nem jön be, pedig onnan is volt kapcsolatom. Eddig 23 év volt a legnagyobb korkülönbség köztem és a lány között. 2 évig működött. Ő volt 22 én 45 akkor. De nem bántam meg és bármikor belemennék hasonlóba.

48+Ffi

2019. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

27 éves pasi vagyok, nejem 42 éves.

Szintem életemben, csak érettebbekkel voltam... Férivel is voltam érettebbel.

2019. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Sokkal értelmesebbek, komolyabbak az idősebb férfiak, én ezért kedvelem jobban az ő társaságukat. Persze mindig vannak kivételek, de ez valahogy a korral is jár.

20/L

2019. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

A barátom 21 évvel idősebb nálam.

Nincs különösebb oka, nem mentem rá soha az idősebb korosztályra, csak így alakult. Az ember soha nem tudhatja hogy kibe szeret bele.

2019. dec. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Persze ,volt, sőt még innen is. 1#
2019. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen ez már csak ilyen :-).

De szivesen kivesézem az igazi okokat, hogy miért jobb a 10-20 év korkülönbség mindkettőnek, akár privátban.

Hangsúlyóznám, hogy jóindulattal teszem, nem divat ez már ? Na az meg pont nem érdekel, mi a divat. Én mondom a frankót, aztán ha valakit megfog, "jön velem", ha meg inkább lekostol, az meg engem nem érdekel, ennyi.

2019. dec. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!