Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk akik voltak már együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GálG kérdése:

Fiúk akik voltak már együtt náluk jóval idősebb nővel?

Figyelt kérdés
Hogy alakult ki kapcsolat vagy hogy szedtétek fel őket? Könnyen ment?
2018. szept. 11. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
prosti volt így könnyen ment :D
2018. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Én rendszeresen szexelek egy 59 éves nővel. Nem egy top modell, eléggé össze van fonnyadva hogy csúnyán fogalmazzak, és 10-15 kg felesleg is van rajta, de ettől függetlenül imádom dugdosni. A férje alkoholista, de nem akar elválni tőle a sok herce-hurca miatt, viszont nyilván mivel nincs köztük már semmi és ő vágyik a szexre ezért más után nézett, én meg segítek ahol tudok. :) Néhány házra lakik tőlem és gyakran összefutottunk, beszélgettünk és jött minden magától aztán. Jól érzem magam vele, és most már általában az éjszakákat is együtt töltjük. 24/F
2018. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Nekem egyik haverom legfiatalabb barátnője 35 éves volt. Most 33 éves és 16 éves kora óta míveli a dolgot. kb. olyan 60 partnere lehetett eddig. Volt sok akivel interneten ismerkedett meg. Volt akit leszólított a bkv-n. Volt akivel buliban jött össze és volt, aki felhívta magához segítséget kérni ház körüli munkára és úgy vetette rá magát. Azt mondhatnám, hogy olyan 48 év az átlag nála. Neki nagyon tetszenek ők. Számomra egyik se volt szép látvány.

Amúgy egyszer én is "befűztem" egy 40+-os nőt, de nem akartam tőles semmit. Kedveltem nagyon, de tényleg semmi többet nem akartam tőle. Ő persze nagyon szeretett volna többet. Én direkt értem ezt el nála és elég csúnya játék volt. Szégyellem is magam miatta nagyon.

2018. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Huszonéves korom elején negyvenes MILF nővel. Nyár volt, kalandot kerestem én is, ő is. Nem volt kapcsolata akkor. A Balatonnál jöttünk össze. Egynyári kapcsolat volt. Nagyon élveztük mindketten.
2018. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen egy 36 éves nővel volt "kapcsolatom". Hét hónapig tartott, egy buliban ismertem meg. Könnyen ment az ismerkedés, talán a legkönnyebben.
2018. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Volt, egy társaságba jártunk, és összejöttünk. Mindketten szabadok voltunk éppen, így nem volt gond - tudod, ahogy általában egy nővel összejössz: elhívod valahová, felhív magához, viszel valami kis ajándékot, innivalót, stb... Vagy csak meghív magához vacsorázni...


F40

2018. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
21 evesen volt szexkapcsolatom egy 47 eves novel. Ez volt a legnagyobb korkulonbseg koztem es a partnerem kozott. Mar 32 vagyok durva lenne egy 58 evessel szexelni :)
2018. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi lennek hogy jott ossze mert nekem meg nem, de kiprobalnam. F/24
2018. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A mai 58 éves nők között sok jó nő akad. Ők már nem olyanok mint a 20 évvel ezelőtti 58 évesek. Ők a lázadó 70-es években voltak szemtelenül fiatalok. Odafigyelnek a testükre, sokat foglalkoznak a kinézetükkel, laza erkölcsűek, nyitottak az új dolgokra stb. Jó kis generáció ez már.
2018. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

26 voltam, a nő 47. Sokat beszélgettünk, beavatott a pasiügyeibe, én is a nőügyeimbe. egyszer nagyon ki voltam éhezve, amikor ilyesmiről beszéltünk, elvonultan egy raktárban. Viccesen megjegyeztem, hogy segíthetne rajtam, mire megbeszéltük, hogy kiveri.

Pár hónappal később megint beszélgettünk és mondtam, hogy megint jól jönne valami hasonló. Megjegyezte, hogy a kézimunkát nem szereti, én meg mondtam, hogy én se arra gondoltam. Hát mire? - kérdezte, én meg megmondtam, hogy szívesen megdugnám.

Nagyon zavarba jött, de végül is letolta bugyit és felült az asztalra...

27F

2018. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!