Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez jelwntheti hogy szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelwntheti hogy szexuálisan is érdeklem?

Figyelt kérdés
Barátok közt húztunk, és pont az egyik crushom húzott ki engem, így ő adott nekem ajándékot karácsonyra. Egy kis személyre szóló játékos kis versike is volt benne, ami igazából egy ilyen dicsérővers volt rólam és leírta benne, hogy szép vagyok. Ez csak kedvesség vagy lehet belé többet gondolni?
2019. dec. 28. 10:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 19/L
2019. dec. 28. 10:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose tudni. Lehet kedvesség is, de lehet, hogy több is van benne. Nem lehet így megmondani.
2019. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerünk titeket? Nem.

Olvastuk a verset? Nem.

Sajnos ezeket is figyelembe véve bátran kijelenthetjük, hogy nem vagyunk kompetensek az ügyben.

2019. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell, hogy lássad a viselkedéséből!
2019. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!